ایستگاه خبر

Blockchain.com نسخه بتای بازار NFT خود را راه‌اندازی کرد

شرکت مالی رمز ارزی Blockchain.com پنجشنبه اعلام کرد که پلتفرم توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود را راه‌اندازی می‌کند. شرکت OpenSea این پلتفرم را پشتیبانی می‌کند.

در حالی که بازار NFT آن هنوز در مرحله بتا است و افراد را ملزم می‌کند در لیست انتظار ثبت نام کنند، Blockchain.com اکنون به شرکت‌های رمز ارزی دیگری که وارد بازار NFT شده‌اند، می‌پیوندد. بازار NFT آینده این شرکت به افراد امکان می‌دهد NFT ها را در کیف پول Blockchain.com خریداری کنند، بفروشند یا نگه دارند.

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت:

رشد و هیجان در فضای NFT غیرقابل انکار است، اما ما شاهد بسیاری از چالش‌های مشابهی برای پذیرش هستیم که کریپتو در روزهای اولیه خود با آن مواجه بود. به طور خاص، دسترسی به بازار NFT بسیار پیچیده و غیر شهودی است. ما می خواهیم دسترسی به بازار NFT را به همان اندازه دسترسی به بازار ارزهای دیجیتال آسان کنیم.

صرافی‌های رمز ارزی بایننس و FTX.US به ترتیب در ژوئن و اکتبر بازارهای NFT خود را راه‌اندازی کردند. بازار FTX.US اولین بازاری بود که از NFT‌های مبتنی بر اتریوم و سولانا پشتیبانی می‌کرد.

کوین بیس، غول صرافی رمز ارزی، نیز بازار NFT خود را در ۱۱ اکتبر معرفی کرد، اما هنوز در مرحله بتا است.

Blockchain.com علاوه بر اعلام اقدامات آینده NFT خود، اخیراً شرکت سرمایه‌گذاری رمز ارزی SeSocio را که بر آمریکای لاتین متمرکز است خریداری کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: چگونه ترند پانک در دنیای کریپتو به محبوبیت فناوری NFT کمک کرد؟

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=48575
دکمه بازگشت به بالا