ایستگاه خبر

راه‌اندازی پلتفرم بلاک چینی برای مبارزه با ویروس کرونا

Hyperchain در بیانیه‌ای مطبوعاتی از راه‌اندازی پلتفرم مبتنی بر بلاک چین برای مبارزه با بیماری همه‌گیر ویروس کرونا خبر داد. این پلتفرم به عنوان یک درگاه عرضه‌ی کمک‌های پزشکی برای پشتیبانی از بیمارستان‌ها در مرکز چین ایجاد شده است. بیماری ویروس کرونا تا کنون بیش از ۴۰۰ نفر را در کشور چین کشته و کل کشور و شهروندان مقیم خارج برای اهدای کمک بسیج شده‌اند. با این حال، پزشکان به اندازه‌ی کافی به تجهیزات پزشکی دسترسی ندارند و این بزرگ‌ترین مساله‌ی حال حاضر آنهاست.

Hyperchain به کمک Fuxing Group، Xiongan Group و چند شرکت شناخته شده‌ی دیگر پلتفرمی ساخته تا از تغییرناپذیری، قابل ردیابی بودن و قابل اعتماد بودن آن اطمینان حاصل شود. پلتفرم ایجاد شده درگاهی برای تبادل اطلاعات است تا اهداکنندگان بتوانند بصورت شفاف بر تخصیص منابع مالی نظارت کنند. این پلتفرم اثبات نیاز و اثبات دریافت را بلافاصله پس از دریافت کمک‌ها ارائه می‌کند.

اخیرا، مدیر اجرایی دپارتمان حقوق قضایی و اداری دانشگاه هنگ کنگ نیز مطلبی خواندنی با عنوان «معضل ویروس کرونا، فراخوانی برای ایجاد یک ارتش تکنولوژی محور» با تمرکز بر تکنولوژی بلاک چین و هوش مصنوعی در مجله اینترنتی دانشکده حقوق آکسفورد منتشر کرده است.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=36760
دکمه بازگشت به بالا