بلاکچینکاربرد بلاکچین

تلفیق بلاک چین و هوش مصنوعی دریچه ای به سوی درآمدی خودکار

آیا ترکیب بلاک چین و هوش مصنوعی انقلابی عظیم را در صنایع موجب خواهد شد؟ ترکیب این دو فناوری چگونه موجب درآمد زایی خواهد شد؟

بلاک چین و هوش مصنوعی

مقاله حاضر به بررسی تلفیق بلاک چین و هوش مصنوعی می پردازد. در ابتدای مقاله بلاک چین و هوش مصنوعی به طور مختصر تعریف شده و سپس به بیان کمبود ها و کاستی های پیش روی این دو فناوری پرداخته می شود. در خلال این مباحث بیان می شود که اگر این دو فناوری با هم ادغام و هماهنگ گردند بسیاری از مشکلات و موانع یکدیگر را حل کرده و در واقع انقلابی بزرگ را در صنایع مختلف ایجاد خواهند کرد.

هوش مصنوعی در چند سال اخیر با مشکل بزرگ دسترسی به داده های متنوع و سازمان دهی شده مواجه بوده است که بلاک چین در این مسیر بسیار به فناوری هوش مصنوعی کمک خواهد کرد. از طرف دیگر blockchain نیز در سطح لایه ها و اپلیکیشن های خود دارای امنیت کامل نمی باشد و به همین خاطر است که هر روزه در گوشه و کنار جهان خبر هایی مانند هک صرافی ها و غیره به گوش می رسد. هوش مصنوعی می تواند امنیت و حریم خصوصی بی نظیری را برای blockchain به ارمغان بیاورد.

تلفیق بلاک چین و هوش مصنوعی دریچه ای به سوی درآمدی خودکار
blockchain-and-ai

اغراق و منفعت طلبی 

متاسفانه افرادی سودجو در سراسر جهان به اغراق و بزرگ نمایی در زمینه ترکیب بلاک چین و هوش مصنوعی پرداخته اند و سعی می کنند از شعار هایی گوش نواز کسب درآمد کنند و به فریب و اغوای مردم و شرکت ها می پردازند. این در حالی است که ترکیب این دو فناوری هنوز در حد تئوری و در ابتدای کار می باشد و تا عملی شدن آن فاصله ی نسبتا زیادی دارد.

در پایان به نتایج حاصل از ادغام این دو فناوری پرداخته می شود و کاربرد هایی مانند مدیریت پورتفولیو در بازار هایی مانند بازار پر نوسان رمز ارز مورد شرح و بسط قرار گرفته و ابراز می شود که احساسات و عواطف، دشمن شماره یک تریدر ها هستند که با تلفیق blockchain و هوش مصنوعی می توانند مدیریت پورتفولیوی خود را به ربات ها و ماشین های هوشمند منتقل کنند که از دام عواطف و احساسات انسانی آزاد هستند.

بیشتر بخوانید: بیت کوین، رمز ارز و بلاک چین به زبان ساده 

 

نظر شما چیست؟ تلفیق این دو فناوری چه تحولاتی را موجب می شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

[googlepdf url=”https://coiniran.com/wp-content/uploads/2018/11/نمونه_خوانی_بلاک_چین_و_هوش_مصنوعی-converted.pdf” ]توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید آنها را به کوین ایران نسبت داد.

 https://coiniran.com/?p=25995
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x