ایستگاه خبر

Blockchain.com نیز مانند بسیاری دیگر، ترید XRP را متوقف می‌کند!!

Blockchain.com یکی از محبوب‌ترین فراهم‌کنندگان کیف پول رمز ارز است. این سرویس اعلام کرده که ترید XRP را  در صرافی خود به حالت تعلیق درخواهد آورد. این شرکت در اوایل این هفته اعلام کرد که در ۱۴ ژانویه، پشتیبانی خود را از رمز ارز‌های مناقشه‌برانگیز قطع خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که چه چیزی این شرکت را تحریک کرده که با سرعت بیشتری و قبل از این تاریخ به برخورد با XRP بپردازد. هنوز مشخص نیست که این توکن چه زمانی دوباره برای ترید موجود خواهد شد. البته مشتریان این سرویس قادر به نگهداری و انتقال XRP خواهند بود.

با توجه به شکایت اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل، صرافی‌های زیادی مانند کوین بیس و بیت استمپ اقدام به متوقف کردن معاملات XRP و یا حتی از لیست خارج کردن آن کرده‌اند. اعلام این خبر باعث شد که قیمت ریپل در چند هفته گذشته به شدت افت کند، اما اینک این رمز ارز از خبر‌های بد فاصله گرفته است و در حال احیا شدن است. بعد از اینکه XRP از بازار صعودی رمز ارز‌ها جا مانده بود، دیروز قیمت این رمز ارز اوج گرفت و حدود ۴۲ درصد رشد کرد. در جریان این صعود، قیمت XRP به ۳۷ سنت رسید که این بالاترین سطح از ۲۳ دسامبر تا به امروز است.

در جریان مشکلاتی که برای ریپل پیش آمد، بسیاری از صرافی‌ها ریسک نکردند و این رمز ارز را یا از لیست خارج کردند و یا معاملات آن را متوقف کردند. البته این قضیه طبیعی است و هیچ یک از این صرافی‌ها نمی‌خواهند با مشکلات و دردسر‌های قانونی مواجه شوند. البته با توجه به اینکه قیمت XRP در حال احیا است، می‌توان نتیجه گرفت که هنوز سرمایه‌گذارانی وجود دارند که به این رمز ارز اعتقاد دارند. با توجه به اینکه بسیاری از صرافی‌ها ترید XRP را متوقف کرده‌اند، باز شاهد حرکت عظیمی از این رمز ارز بودیم و این ممکن است خبری خوش برای سرمایه‌گذاران خرد XRP باشد که در این اواخر متحمل ضرر زیادی شده‌اند. نظر شما چیست؟ آینده ریپل چگونه خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43061
دکمه بازگشت به بالا