ایستگاه خبر

مدیرعامل BlackRock و اظهارنظر در مورد بیت کوین و آینده آن!

مدیرعامل BlackRock دیروز در مورد بیت کوین صحبت کرد و مخصوصا به بیان این پرداخت که آیا بیت کوین از این به بعد نقش برجسته‌ای را ایفا خواهد کرد یا نه؟ BlackRock یک شرکت برجسته مدیریت پول است که بیش از ۶.۵ ترلیون دلار دارایی را تحت مدیریت خود دارد. بنا به گفته مدیرعامل این شرکت که یک تاجر میلیاردر است، بازار این دارایی دیجیتال هنوز به نسبت چیز‌های دیگر بسیار کوچک است.

اعضای جامعه رمز ارز قبلا هم با چنین اظهاراتی مواجه شده‌اند و اینک می‌دانند که بیت کوین بهترین سرمایه‌گذاری در ده سال اخیر بوده است. اما مدیرعامل سازمان مذکور بر این باور است که بیت کوین هنوز تست نشده است و این دارایی از منظر پایداری اثبات نشده است. او ابراز داشت که بیت کوین به دلیل پوشش رسانه‌ای اخیر، بسیاری از مردم را مجذوب خود کرده است. این مقام BlackRock اقرار کرد که خودش نیز مجذوب بیت کوین شده است و شرکت‌هایی مانند شرکت او بر این باورند که بیت کوین آینده بزرگی دارد. او در ادامه افزود که بازار بیت کوین برای سرمایه‌گذاران آرام مناسب نیست و این دارایی بسیار پرنوسان است. او اعتقاد دارد که شاید بتوان بیت کوین را ابزار دیگری برای ذخیره ارزش دانست.

مدیرعامل BlackRock بر این باور است که اگر بازار بیت کوین بیشتر گسترش پیدا کند، این رمز ارز می‌تواند موفقیت بیشتری به دست بیاورد. او در خاتمه گفت که در آینده نوعی ارز دیجیتال نقشی برجسته ایفا خواهد کرد اما مطمئن نیست که این ارز بیت کوین خواهد بود و یا چیز دیگری. او قبلا در سال ۲۰۱۷، بیت کوین را شاخص پول‌شویی نامیده بود اما بعدا نظرش در مورد این دارایی تغییر کرد. این مدیر برجسته اخیرا اظهار داشته که بیت کوین می‌تواند به صورت یک دارایی بازار جهانی تکامل پیدا کند زیرا توجه نسل جوان را به خود جلب کرده است. او معتقد است که این دارایی تهدیدی برای دلار است و می‌تواند از ارزش فیات بکاهد.

نظر شما چیست؟ آیا با اظهارات مدیرعامل شرکت مذکور موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43431
دکمه بازگشت به بالا