ایستگاه خبر

صرافی رمزارز بیترکس به دنبال شکایت SEC درخواست فصل 11 حمایت از ورشکستگی داد

صرافی ارزهای دیجیتال بیترکس (Bittrex Inc) مستقر در ایالات متحده، پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده  درخواست خود را برای فصل 11 حمایت از ورشکستگی ثبت‌ کرده است. طبق گزارش‌ها، این صرافی بیش از 100000 طلبکار و بدهی‌ای به ارزش حدود 500 میلیون دلار تا یک میلیارد دلار دارد.

صرافی بیترکس بیش از 100000 طلبکار و یک میلیارد دلار بدهی دارد

صرافی بیترکس روز دوشنبه در Delaware درخواست ورشکستگی بخش 11 کرد، در حالی که شرکت مادر آن Bittrex Global به فعالیت خود در خارج از ایالات متحده ادامه خواهد داد. پیش از این، در اوایل آوریل، بیترکس تصمیم گرفته بود فعالیت‌های خود را در ایالات متحده  متوقف کند. با این حال، در اواسط ماه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اخطار ولز را برای این شرکت ارسال کرد.

در 17 آوریل، SEC با اتهام فعالیت به‌عنوان یک صرافی، آژانس تسویه‌حساب و کارگزاری ثبت‌نشده، علیه این صرافی اقدام کرد. این دادخواست همچنین OMG، ALGO و DASH را به عنوان «اوراق بهادار ثبت نشده» طبقه‌بندی کرده بود. اخیراً، راندال ریس از Chapter 11 Dockets فاش کرد این پلتفرم کریپتو 100000 طلبکار دارد. برای مطلع نگه داشتن آن‌ها، این شرکت از Omni Agent Solutions کمک گرفته است تا به‌طور منظم اطلاعات را از طریق ایمیل و وب‌سایت ارائه کند.

پرونده فصل 11 بیترکس دارایی‌ها و بدهی‌های این شرکت را چیزی حدود 500 میلیون دلار تا 1 میلیارد دلار نشان می‌دهد. به مشتریان آمریکایی که از صرافی کریپتو استفاده می‌کردند دستور داده شد تا وجوه خود را تا پایان آوریل برداشت کنند. در حال حاضر، مشخص نیست بزرگترین طلبکاران این شرکت چه کسانی هستند و بررسی این پرونده تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. در واکنش به این وضعیت، شرکت بیترکس مستقر در سیاتل، بیانیه‌ای را در ساعت 6:30 بعد از ظهر منتشر کرد و در آن نوشت:

با اعلام اینکه بیترکس، از 30 آوریل تمام فعالیت‌های خود را در ایالات متحده متوقف کرده بود، اکنون تصمیم گرفته‌ایم فصل 11 ورشکستگی را در دادگاه فدرال در دلاور ثبت کنیم. این اعلامیه شامل Bittrex Global نخواهد شد، و این شرکت مثل قبل به مشتریان خود در خارج از ایالات متحده خدمات ارائه می‌دهد.

 

پیشنهاد مطالعه: گزارشی درباره بحران مالی و ورشکستگی بانک سیلیکون ولی (Silicon Valley Bank)

 

 

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا