ایستگاه خبر

بیترکس قرار است کوین‌های حریم خصوصی را از لیست خارج کند!

به نظر می‌رسد که XRP تنها رمز ارزی نیست که محبوبیت خود را در صرافی‌ها از دست می‌دهد. بیترکس (Bittrex) یکی از بزرگترین صرافی‌های آمریکایی است که برای سیاست‌های لیست کردن آزاد خود مشهور است. این صرافی اخیر اعلام کرده که مونرو، زی کش و دش را که همگی از کوین‌های حریم خصوصی هستند، از پلتفرم خود برخواهد داشت. این کوین‌ها قرار است در تاریخ ۱۵ ژانویه از لیست خارج شوند.

بعد از اینکه این کوین‌ها از لیست خارج شدند، بیترکس یک مدت ۳۰ روزه را برای کاربران تعیین می‌کند که اگر چنین کوین‌هایی در اکانت بیترکس خود دارند، به برداشت آنها بپردازند. البته در بعضی از موارد، این مدت تعیین شده می‌تواند کمتر هم باشد. همین ماه گذشته بود که بیترکس اعلام کرد که XRP را از لیست خارج خواهد کرد که دلیل برداشتن آن شکایتی بود که از جانب کمسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از این رمز ارز شده بود. کمسیون بورس XRP را جزو اوراق بهادار ثبت نشده به شمار آورده است که توسط شرکت ریپل به صورت غیر‌قانونی صادر شده و به فروش رفته است. طبیعتا سرمایه‌گذاران خرد XRP در میان این دعوا‌های قانونی بیشترین ضرر را متحمل شده‌اند.

هنوز مشخص نیست که چرا بیترکس کوین‌های حریم خصوصی را از لیست خارج می‌کند اما ادعا‌هایی می‌شود مبنی بر اینکه این کوین‌ها هم در آینده ممکن است با برخورد شدید قانون‌گذاران مواجه شوند. پیگیری تراکنش‌های کوین‌هایی مانند مونرو برای قانون‌گذاران سخت و یا شاید غیرممکن باشد، بنابراین احتمال این وجود دارد که این کوین‌ها هم از اهداف بعدی قانون‌گذاران باشند. نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source 

https://coiniran.com/?p=42893
دکمه بازگشت به بالا