ایستگاه خبر

ترکیب صرافی Bitstamp با موتور مطابقت NASDAQ برای انجام سریع‌تر سفارش‌ها

به گزارش خبرگزاری Coindesk، بر طبق اعلامیه‌ای در روز پنجشنبه، موتور مطابقت به روز شده که پیاده‌سازی بستر Bitstamp را بهبود می‌دهد توسط ارائه‌دهنده خدمات فناوری تسویه بازار و صرافی، Cinnober، توسعه داده شده است.

با این به روز رسانی صرافی Bitstamp می‌تواند ظرفیت، عملکرد و انعطاف‌پذیری معاملات را ارتقا دهد. این تغییر به این بستر معاملاتی این امکان را می‌دهد در مواقع نوسانات بالای بازار بتواند سطوح بالای تقاضا را مدیریت نماید و فشار حاصل از افزایش ناگهانی سفارش‌ها بر زیرساخت را تحمل نماید.

طبق تحقیقات Bitstamp و ارائه دهنده داده‌های بازار رمزارز Kaiko، موتور جدید، امکان هماهنگی سفارش تا 1250 برابر سریعتر از سیستم قبلی را فراهم می کند. همچنین توان عملیاتی این بستر تا 400 برابر افزایش می‌یابد. این صرافی عنوان کرده که انتظار می رود این پیشرفت‌ها برای معامله گران با فرکانس بالا اهمیت داشته باشد. در حالی که زیرساخت های جدید این امکان را برای این بستر فراهم می کند تا انواع سفارش‌های جدید و جفت‌های معامله را در مقیاس گسترده ارائه دهد.

این صرافی قصد دارد طرف سه ماه آینده عملکرد صرافی را به صورت تدریجی افزایش دهد و زمان تأخیر ثبت سفارش‌ها در وب‌سایت و برنامه تلفن همراه خود را کاهش دهد. بیشترین تغییر در رابط برنامه‌نویسی برنامه معاملات است که قرار است زمان انجام معاملات را به کمتر از میلی ثانیه برساند.

صرافی Bitstamp مستقر در لوکزامبورگ، به منظور تسریع تأمین بودجه حساب‌های مشتریان کلان خود، اخیرا با ارائه‌دهنده خدمات پرداخت، BCB Group، وارد یک همکاری تجاری شده است.

بیشتر بخوانیم: بهترین نرم افزار استخراج رمزارزها (mining) -راهنمای کامل 2020

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا