ایستگاه خبر

امکان استفاده از رمز ارز مونرو در پرداخت با کارت‌ اعتباری Bitsa

در یک موفقیت بزرگ در جهت افزایش کاربردپذیری عمومی رمز ارزها، شرکت فناوری محور اروپایی Bitsa اخیرا اعلام کرده است که از رمز ارز امنیت محور مونرو Monero در کارت‌های اعتباری پرداختی خود پشتیبانی کرده است. این‌کارت‌ها که کاربردی مشابه سایر کارت‌های اعتباری دارند، کاربران را در پرداخت‌های روز مره خود کمک می‌کنند. با استناد به این خبر کاربران Bitsa Card اکنون می‌توانند پرداخت‌های خود را با رمز ارز XMR انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری  BtcManeger، در این اطلاعیه آمده است:

“اکنون رمز ارز مونرو XMR به اصلی‌ترین رمز ارز قابل مبادله در کارت‌های Bitsa تبدیل خواهد شد. امکان خرید در فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین با این رمز ارز توسط Bitsa فراهم است. از فروشگاه‌های فیزیکی خرید انجام دهید، به کارت‌های دیگران رمز ارز واریز کنید و یا رمز ارز خود را به یورو تبدیل کنید. ساده سریع و امن و ارزان! همگی در یک برنامه!”

گفتنی است که اگرچه بیت‌کوین بزرگترین و قدیمی‌ترین رمز ارز غیرمتمرکز بازار است، اما رمز ارزهای دیگر نیز فضای مناسبی را برای خود در کاربردهای تجاری بین المللی پیدا کرده اند. هزینه تراکنش پایین و سرعت و امنیت بالای برخی از آلت‌کوین‌ها نظیر مونرو باعث اقبال بیشتر شرکت‌های مالی در استفاده از آنها شده است.

https://coiniran.com/?p=37095
دکمه بازگشت به بالا