ایستگاه خبر

راه اندازی وب سایت Changemoney.org

BitReserve یک سرویس پولی است که روی بیت کوین ساخته شده و به مردم اجازه می‌دهد تا بیت کوین را به صورت یک پول واقعی و ثابت نگاه دارند و پول را ارسال کرده و بدون استفاده از بانک، تبدیل پول انجام دهند. این سرویس امروز یک وب سایت جدید به نام Changemoney.org راه اندازی کرده است. این وب سایت جدید یک نمای لحظه به لحظه از مقدار موجودی Bitreserve  در پول‌های مختلف، اینکه اعضای آن کجا قرار دارند و چه پول‌هایی نگاه می‌دارند و به کجا پول‌ها را ارسال می‌کنند، ارائه می‌دهد.

این وب سایت، که امروز آغاز به کار کرد، بیش از ۱.۲۵ میلیون دلار در کیف پولی Bitreserve  را فهرست کرده است. این فهرستی است از ارزش کیف‌پولی به بیت کوین، پول‌های ملی و دیگر پول‌ها.

تیم پارسا (Tim Parsa)، رییس استراتژی و بازارهای جهانی گفت: «سایت Changemoney.org ابزاری است برگرفته از نوآوری شفافیت لحظه به لحظه که به هر کسی اجازه می‌دهد تا سایت‌های خُرد را بازدید کرده و دریابد که چه مقدار ارزش در آنها موجود است، چه مقدار نقل و انتقال صورت گرفته و در سیستم پولی ابری Bitreserve پول تبدیل شده است.»

عصر شفافیت بیشتر در سرویس‌های مالی:

پارسا به وب سایت خبری CCN گفت: «درست مانند ReserveChain  و ReserveLedger، داده‌های نقل و انتقال بدون نام است تا از حریم خصوصی اعضا محافظت شود. BitReserve ثابت می‌کند که سرویس‌های مالی مانند بانک‌ها نباید جعبه‌های سیاهی باشند که ریسک در آنها تا وقتی که منفجر نشود، مخفی و انباشته می‌مانند. می‌خواهیم این مدل جعبه سیاه را با یک الگوی خانه شیشه‌ای جایگزین کنیم، تا هر کسی بتواند داخل آنرا ببیند. شفافیت لحظه به لحظه ما به معنای محافظت از مشتری است. مردم برای پول خود سخت کار می‌کنند، و باید دقیقا بدانند که موسسات مالی با این پول‌شان چه می‌کنند.»

برای ارسال پول از این وب سایت هیچ مزدی دریافت نمی شود. تبدیل پول از یک پول دیجیتالی به پول دیگر هیچ هزینه‌ای ندارد.

https://coiniran.com/?p=2247
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x