ایستگاه خبر

شرکت BitPay برای مبادله فوری توکن اقدام به ادغام Changelly می‌کند!

شرکت BitPay که بزرگترین فراهم‌کننده سرویس‌های پرداخت بیت کوین و رمز ارز در جهان است، امروز خبر ادغام با Changelly را اعلام کرد. به این ترتیب، کاربران اپلیکیشن کیف پول BitPay به آسانی و به سرعت می‌توانند یک رمز ارز را با رمز ارز دیگر مبادله کنند. Changelly یک صرافی فوری رمز ارز است که وجوه را پیش خود نگه نمی‌دارد و تراکنش‌هایی ایمن و با نرخ مبادله کم را فراهم می‌کند. به این ترتیب، کاربران این اپلیکیشن می‌توانند به مبادله کریپتو بپردازند و برای این کار نیازی به خروج از اپلیکیشن نداشته باشند. تجربه کاربری راحت و مناسبی از این طریق برای کاربران ایجاد خواهد شد.

رسالت Changelly این است که مبادله رمز ارز را برای همه افرادی که می‌خواهند در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند، تبدیل به کاری راحت و بدون دردسر کند. این پلتفرم و اپلیکیشن موبایلی آن بیش از یک میلیون مشتری را در ماه جذب کرده است و این مشتریان اینک از تراکنش‌های سریع، سطح بالا و ۲۴ ساعته این پلتفرم لذت می‌برند. Changelly به عنوان واسطه‌ای بین صرافی‌های کریپتویی و کاربران عمل می‌کند و دسترسی را به بیش از ۱۶۰ رمز ارز امکان‌پذیر می‌کند.

با استفاده از اپلیکیشن کیف پول BitPay می‌توان به ذخیره، دریافت و خرج کردن رمز ارز‌ها اقدام کرد و در این میان، امنیت و یا کاربرد اصلا به مخاطره نیفتد. این اپلیکیشن دارای گزینه‌های مختلف برای خرید و ذخیره کریپتو، انجام پرداختی‌های آنلاین، خرید کارت هدیه و تبدیل بیت کوین به دلار است. این اپلیکیشن در حال حاضر از بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، DAI و WBTC پشتیبانی می‌کند. علاوه بر اینها، این اپلیکیشن چهار استیبل کوین وابسته به دلار یعنی USDc، GUSD، PAX و BUSD را نیز پشتیبانی می‌کند.

شرکت BitPay در سال ۲۰۱۱ بنیان‌گذاری شد و رسالت آن تحول کسب و کار‌ها و نحوه ارسال، دریافت و ذخیره پول توسط مردم بود. BitPay در زمینه پردازش پرداخت بلاک چینی پیشگام است. این سرویس راه‌حل‌هایی را برای کم کردن کلاه‌برداری‌ها و تقلیل هزینه پرداختی‌ها فراهم کرده است. BitPay یک راه‌حل بی‌عیب برای مدیریت دارایی‌های دیجیتال ارائه داده است که این راه‌حل شامل کیف پول BitPay و کارت پیش پرداخت آن است. این راه‌حل به مشتریان اجازه می‌دهد که دارایی‌های خود را به دلار تبدیل کنند و اقدام به خرج کردن آنها در هزاران کسب و کار کنند. این شرکت دارای دفاتری در آمریکای شمالی، اروپا و آمریکای جنوبی است و بیش از ۷۰ میلیون بودجه را از طریق سازمان‌های سرمایه‌گذاری برجسته جمع‌آوری کرده است.

نظر شما چیست؟ ادغام BitPay با Changelly چه فواید دیگری به ارمغان خواهد آورد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43440
دکمه بازگشت به بالا