ایستگاه خبر

ایردراپ توکن جدید صرافی بیتمکس برای کاربران این صرافی

بیتمکس (BitMEX) صرافی ارزهای دیجیتال، روز سه شنبه از صدور BMEX توکن بومی این صرافی خبر داد و  اعلام کرد در اوایل سال ۲۰۲۲ یک وایت پیپر برای این توکن منتشر خواهد کرد. طبق بیانیه مطبوعاتی، زمانی این توکن در سه‌ماهه دوم سال آینده قابل معامله خواهد بود.

BMEX که توسط بیتمکس به عنوان «توکنی برای مؤمنان واقعی» توصیف شده است، از طریق ایردراپ که در ۱ فوریه ۲۰۲۲ بین کاربران جدید و قدیمی صرافی توزیع خواهد شد. در بیانیه مطبوعاتی اشاره شده است که کاربران جدید هنگام ثبت‌نام برای یک حساب کاربری ۵ BMEX و ۱۰ USDT دریافت خواهند کرد، در حالی که سه معرف موفق ۱۵ BMEX دریافت خواهند کرد. معامله‌گران فعال BitMEX نیز بر اساس فعالیت خود در صرافی تعدادی BMEX دریافت خواهند کرد. این. صرافی تأیید کرده است:

هرچه بیشتر معامله کنید، واجد شرایط BMEX بیشتری خواهید بود.

الکساندر هاپتنر، مدیرعامل BitMEX، خاطرنشان کرد که این صرافی کاربران خود را در اولویت قرار می‌دهد و در سال ۲۰۲۲ به یک «اکوسیستم مبادلات رمز ارزی کامل» تبدیل می‌شود.

ما با اطمینان از اینکه کاربران فعال BitMEX (جدید و موجود) اولین کسانی هستند که BMEX را از طریق ایردراپ دریافت می‌کنند، به میلیون‌ها نفر BMEX جایزه خواهیم داد. این یک نقطه عطف هیجان انگیز برای بیتمکس است و امیدوارم با ادامه رشد ما، BMEX نیز با ما رشد کند.

میزان عرضه BMEX به ۴۵۰ میلیون محدود خواهد شد و دارندگان آن مستحق مزایایی مانند تخفیف در کارمزد معاملاتی، بازدهی بالاتر محصولات وام دهی BitMEX و دسترسی زودهنگام به محصولات جدید خواهند بود.

BitMEX اولین تیم رمز ارزی نیست که به کاربران خود با ایردراپ پاداش می‌دهد، اگرچه با توجه به اینکه یک صرافی متمرکز است، این حرکت نسبت به سایر توزیع‌های توکن مشابه تفاوت زیادی دارد. ایردراپ‌ توکن‌ها معمولاً با پروژه‌های DeFi مرتبط هستند که به دنبال مالکیت کاربران خودند. از ایردراپ‌های قابل توجه سال گذشته می‌توان به پروتکل‌های مبتنی بر اتریوم ۱inch ،dYdX و Ethereum Name Service اشاره کرد. Crypto.com، یکی دیگر از صرافی‌های متمرکز محبوب، CRO توکن مخصوص خود را دارد که به دارندگان مزایایی مشابه با مواردی که BitMEX وعده داده است، می‌دهد. CRO امسال افزایش یافته است تا در رتبه شانزدهم ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار بگیرد. اینکه آیا BMEX قادر به اجرای مشابه است یا خیر، باید دید.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۳۰ آذر) – موقعیت سرمایه‌گذاران چگونه است؟

Source

https://coiniran.com/?p=48929
دکمه بازگشت به بالا