ایستگاه خبر

گزارش سود ۳۰۰ میلیون دلاری Bitmain در چهار ماه نخست ۲۰۲۰

Bitmain، سازنده‌ی چینی سخت‌افزار استخراج رمز ارزها، گزارش کرده در چهار ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۰ بیش از ۳۰۰ میلیون سود کسب کرده است. این در حالیست که طی این مدت علیرغم شیوع ویروس کرونا شایعات بسیاری درمورد مشکلات داخلی این شرکت به گوش می‌رسید. علاوه‌ بر این، این غول استخراج چهار تسهیل‌کننده‌ی جدید استخراج راه‌اندازی کرده و شاهد افزایش نرخ هش در دو استخر استخراج خود نیز بوده است.

در گزارش همچنی آمده که بیت مین در حوزه‌ی هوش مصنوعی (AI) نیز رشد زیادی داشته و قصد دارد از آن در طراحی چیپ‌هایش استفاده کند تا به سیستم‌های هوش مصنوعی و نرم‌افزاری قدرت بیشتری ببخشد.

پس از آنکه در ماه ژانویه شاهد گزارش تعدیل گسترده‌ی کارمندان بیت مین بودیم، این شرکت اکنون اعلام کرده پاداش‌های بزرگی تا سقف ۷۰ هزار یوان معادل ۹۹۰۰ دلار به کارکنانش خواهد داد. این درحالیست که بیت کین در نیمه‌ی دونمم سال ۲۰۱۹ کاهش چشمگیر سهم بازار را تجربه کرد.

اخیرا گزارش‌هایی نیز از خرابی بالای ریگ‌های استخراج S17/T17 Antminer به گوش می‌رسد. همچنین درگیری حقوقی میان دو بنیانگذار Bitmain به وجود آمده است. با این حال بیت مین اطمینان می‌دهد نتایج این پرونده تاثیری بر عملکرد شرکت نخواهد گذاشت.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=38555
دکمه بازگشت به بالا