ایستگاه خبر

از طریق حساب Paypal رمزارز بخرید!

صرافی bitFlyer امروز از ادغام با پلتفرم پرداخت جهانی Paypal خبر داد. به عبارتی، طبق اطلاعیه مشترک با Finance Magnates، کاربران اروپایی Paypal می‌توانند برای خرید رمزارزها مستقیماً وجهی را به پلتفرم bitFlyer واریز کنند و از طریق حساب Paypal رمزارز بخرند.

شعبه اروپایی bitFlyer در ژانویه ۲۰۱۸ به عنوان یک شرکت تابعه متعلق به bitFlyer که از قدیمی‌ترین صرافی‌های کریپتوی ژاپن است افتتاح شد. bitFlyer همچنین اعلام کرده است که این تنها صرافی رمزارز شده است که در ژاپن، ایالات متحده و اروپا به طور مشترک تنظیم می‌شود.
اضافه شدن Paypal به این پلتفرم بدان معنی است که کاربران bitFlyer می‌توانند تقریباً بلافاصله ارز فیات را به حساب خود واریز کنند. در اطلاعیه مشترک با Finance Magnates آمده است: روش‌های پرداخت سنتی، مانند انتقال وجه، ممکن است تا سه روز کاری طول بکشد.
bitFlyer همچنین گفته است که ادغام با Paypal آخرین حرکت این پلتفرم در جهت دسترسی بیشتر به تجارت اکریپتو در سراسر جهان است.
یاکک باستین، مدیر استراتژی تجارت در bitFlyer اروپا گفت: در واقع، Paypal یکی از رایج‌ترین پلتفرم‌های پرداخت در اروپا است. فضای کریپتو هنوز در مراحل ابتدایی است و علی رغم رشد اکوسیستم، این صنعت هنوز برای تازه‌واردان دلهره‌آور است.

«با توجه به اینکه تقریباً یک سوم از پرداخت‌های تجارت الکترونیکی اروپا از طریق PayPal در حال پردازش است، ما با ارائه روش پرداختی که کاربران می‌شناسندش و به آن اعتماد می‌کنند بسیار هیجان زده هستیم. روند واریز از طریق PayPal کاملاً بدون ساده، ایمن و قابل اعتماد است.»
اندی برایانت، مدیر عامل bitFlyer اروپا گفت: «ما مفتخریم که به کاربران این فرصت را می‌دهیم تا از حسابهای PayPalشان در واریز وجه برای خرید رمزارز استفاده کنند.»

«ادغام PayPal موقعیت جدیدی برای کاربران bitFlyer خلق می‌کند. هزاران کاربر bitFlyer در حال حاضر از PayPal برای معاملات فیات استفاده می‌کنند. آنها اکنون، می‌توانند با Paypal رمزارز ها را نیز به همین روش خریداری کنند.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=41229
دکمه بازگشت به بالا