ایستگاه خبر

شبکه اجتماعی Bitfinex ، فرصتی تازه برای متخصصان حوزه کریپتو

Bitfinex صرافی حوزه رمزارز با پذیرش حضور در عرصه اجتماعی حوزه دیجیتال، اعلام کرد که شبکه اجتماعی این مجموعه امروز افتتاح شده است. در بیانیه‌ای که به Cointelegraph ارائه شده است، در شبکه اجتماعی این صرافی با نام Bitfinex Pulse، مشتریان می‌توانند خود را در دنیای پرانرژی تجارت، همکاری در زمینه مفاهیم و سایر فعالیت‌های مرتبط با بازار غوطه‌ور کنند. به نظر می‌رسد این محصول در حالی که به مشتریان خود امکان برقراری ارتباط با سایر اعضای Bitfinex را می‌دهد، آنها را در مقایسه با سایر کاربران حوزه کریپتو جلو می‌اندازد.

متفاوت از سایر پلتفرم‌های تجارت اجتماعی

Bitifinex Pulse اولین شرکتی نیست که در حوزه شبکه‌های اجتماعی کریپتو گام برمی‌دارد. سایر فعالان محصولاتی مشابه مانند eToro را تولید کرده‌اند که دارای پروفایل‌های معامله، پیام ‌سانی، آمار و اطلاعات معاملات است.

نماینده Bitfinex به Cointelegraph گفت: «برخلاف eToro  که از بدو تأسیس، یک شبکه سرمایه‌گذاری اجتماعی (با هدف تشکیل بازار خرده‌فروشی) بود، Bitfinex Pulse به طور خاص براساس نیاز کاربران تنظیم می‌شود. در این شبکه اجتماعی تأکید بر محتوای باکیفیت خواهد بود که مخاطبان متخصص‌تر و ماهرتری را می‌طلبد.»

Bitfinex Pulse مکان دیگری برای تجمع تاجران

مدیر بخش تکنولوژی Bitfinex، پائولو آردوینو، در بیانیه‌ای گفت: محصول شبکه اجتماعی Bitfinex مجموعه کامل و شفافی از داده‌ها خواهد بود که در میان اعضای آن رد و بدل می‌شود، و افزود: «ما Bitfinex Pulse را در پاسخ به تقاضای کاربران خود برای ایجاد یک پلتفرم توزیع محتوای حرفه‌ای برای تاجران راه اندازی کرده‌ایم.»

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=38482
دکمه بازگشت به بالا