ایستگاه خبر

توکن LEO بیتفینکس در جایگاه دهمین ارز بازار ایستاد!

توکن Bitfinex LEO به جایگاه دهمین رمز ارز برتر بازار از لحاظ سرمایه بازار رسید. با وجودی که Bitfinex LEO جهش چشمگیری داشته، واریانس کاربردپذیری و طراحی در میان ده رمز ارز برتر بازار بیش از پیش قابل توجه است. LEO یکسال پیش توسط بیتفینکس طراحی و وارد بازار شد و اغلب به عنوان یک دارایی سوداگرانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بیشترین توکن LEO در صرافی Dragonex و با مارجین بالا دادوستد می‌شود. بیتفینکس نیز از آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده می‌کند و به کاربرانی کارمزدهایشان را با LEO پرداخت کنند تخفیف می‌دهد. رسیدن این توکن به ده رمز ارز برتر بازار نشانه‌ی این است که این توکن به میزان قابل توجهی از سرمایه‌گذاری دست یافته است. هرچند، تقریبا همه‌ی این سرمایه‌ی جدید به دلیل جفت بودن این توکن با تتر (USDT)، رمز ارز پایدار بیتفینکس است. در حقیقت، حرکت صعودی قیمت LEO در روزهای اخیر احتمالا به ورود ۴۰ میلیون دلار USDT به بازار مرتبط است.

موفقیت آشکار  توکن بایننس (BNB) موجی از توجه را به سوی توکن‌ صرافی‌ها که برای معامله‌گران جذاب هستند را برانگیخت و موجب افزایش سرمایه‌ی بازار این توکن‌ها شد. جای تعجب نیست که موجی از انتقادات این توکن‌های متمرکز را نشانه گرفته باشد. چراکه ک این تمرکزگرایی دارایی کاربران را در معرض خطرهای مختلف قرار می‌دهد.

شایان ذکر است که Cointelligence سال گذشته گزارش کرد بیتفینکس یک قرارداد هوشمند در کد LEO تعبیه کرد که باعث می‌شود کنترل کامل این توکن در دست بیتفینکس باشد. طبق این قرارداد هوشمند بیتفینکس می‌تواند عرضه‌ی LEO را کاهش یا افزایش دهد و حتی می‌توان این توکن را از کیف پول‌های خصوصی حذف کند.

Source

https://coiniran.com/?p=37673
دکمه بازگشت به بالا