ایستگاه خبر

صرافی بیت فینکس با pNetwork ادغام می‌شود

مدیر صرافی بیت فینکس (Bitfinex) امروز اعلام کرد که با سیستم میان زنجیره‌ای pNetwork (شبکه pTokens) ادغام می‌شود. این ادغام امکان رمزگذاری خودکار  BTC، ETH، LTC و بعد انتقال مستقیم از پلت فرم بیتفینکس به بلاک چین های دیفای را فراهم می‌کند. pNetwork یک لایه غیرمتمرکز مدیریت است که پل‌های pTokens را اجرا می‌کند.

pToken رمزارزها را با بلاک چین‌ها سازگار می‌کند، مانند pBTC، که دارندگان بیت کوین را قادر می‌سازد تا اتریوم و EOS DeFi را بدون نیاز به فروش یا معامله رمزارز خود، کاوش کنند. طبق گزارش AMBCrypto، این شرکت اعلام کرد که به محض راه‌اندازی، pToken مانند pBTC، pETH و pLTC، روی eosfinex که یک صرافی و بخشی از برند iFinex هم هست، لیست می‌شود. واریز و برداشت برای pTokenهای فوق‌الذکر در بیت فینیکس برای اتریوم و EOS از طریق شبکه pToken در دسترس خواهد بود.

یکی از مدیران بیت فینیکس معتقد است pTokenها این امکان را می‌دهند که دارایی‌های رمزنگاری‌شده میان اپلیکیشن‌های مختلف مبتنی بر بلاک چین و صرافی‌ها مورد استفاده قرار گیرند، زیرا pTokenها اجازه نقل و انتقال دارایی را با استقاده از پل pTokenها می‌دهند. حرکتی که اپلیکیشن‌ها و سیستم میان زنجیره‌ای را قادر می‌سازد تا بر دیوارهای بلاک چین غلبه کنند.

در اوایل این ماه، Eosfinex نسخه بتای شبکه اصلی‌اش را راه‌اندازی کرد و بیان داشت که نقدینگی را از بیت فینکس به EOS می‌آورد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41646
دکمه بازگشت به بالا