ایستگاه خبر

گروه مالی deVere جهش قیمت مهمی را برای بیت‌کوین پیش‌بینی کرد

مدیرعامل و بنیان‌گذار گروه مالی deVere جهش قیمتی بزرگی را در سه ماهه‌ی چهارم سال جاری برای بیت‌کوین پیش‌بینی نمود. وی معتقد است این دارایی دیجیتال مهم همبستگی بسیار شدیدی با بازار جهانی بورس سهام، که در آخرین چرخه‌ی نزولی خود است، دارد.

بازار گاوی جدیدی در راه است

Nigel Green در جدیدترین بیانیه‌ی خود خاطرنشان کرد که شاخص‌های مطلوبی خبر از رسیدن بیت‌کوین به کف پایینی قیمت می‌دهند و ابزارهای رهگیری نیز حاکی از خرید حجم بالایی از این توکن ازسوی افراد مهم و سازمان‌ها می‌باشند. به عقیده‌ی وی افراد فراوانی از این بازار خرسی به خوبی استفاده کرده و در بازار گاوی آتی از ارزش افزوده‌ی دارایی‌های خود سود خوبی می‌برند.

این مقام اجرایی گروه deVere افزود که در ماه‌‌های آتی اکثر سرمایه‌گذاران مایل‌اند تا تمرکز خود را بر دارایی‌هایی با ریسک بالا، مانند بیت‌کوین، منعطف کنند.

گروه مالی deVere جهش قیمت مهمی را برای بیت‌کوین پیش‌بینی کرد

بسیاری از افراد ممکن است برای محافظت از سرمایه‌ی خود در برابر تورم شدید بازار از بیت‌کوین به عنوان یک پوشش ریسک استفاده کنند و این امر دلیل دیگری برای خاتمه‌ی بازار نزولی این رمز ارز است. در کشورهایی مانند نیجریه‌، برزیل و ترکیه که تورم در آنها به سطح بی‌سابقه‌ای رسیده، این رویکرد متداول‌تر است. عرضه‌ی کل بیت‌کوین، که بسیاری از افراد از آن به عنوان طلای دیجیتال یاد می‌کنند، تنها ۲۱ میلیون واحد BTC بوده دسترسی به آن تقریبا آسان است.

بنیان‌گذار deVere پیش‌بینی می‌کند که با قرارگیری بیت‌کوین در کانون توجه نهادهای مالی بزرگ، جریان قابل‌توجهی از سرمایه‌، تخصص و اعتبار به سوی آن سرازیر خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به احتمال سخت‌گیری و نظارت جامع سازمان‌های قانون‌گذار و رگولاتوری در ماه‌های پیش‌رو، سرمایه‌گذاری در این کلاس از دارایی‌ها را با امنیت بهتری در آینده همراه دانست.

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۱۸ خرداد) – کاهش محسوس درآمد ماینرهای شبکه بیت کوین

Source

https://coiniran.com/?p=57337
دکمه بازگشت به بالا