ایستگاه خبر

نرخ هش بیت کوین دوباره رکورد زد!

نرخ هش بیت کوین تا ۱۲۹ EH/s افزایش یافته است، و این میزان بالاترین سطح آن تاکنون بوده است، در حالی که تسلط بر بازار برای این رمزارز پیشرو به زیر ۶۰ درصد کاهش یافته است.

در زمان انتشار این خبر، امنیت شبکه بیت کوین در بالاترین سطح خود تاکنون قرار دارد. این امر به این دلیل است که نرخ هش (قدرت محاسباتی کلی که شبکه را ایمن نگه می‌دارد) به ۱۲۹.۱ EH/s رسیده است.
افزایش اخیر نرخ هش بر قدرت شبکه بیت کوین می‌افزاید. این سنجه در اوایل این ماه به ۱۲۰ EH / s کاهش یافت که بیت کوین به بالای ۱۱،۰۰۰ دلار رسید و مقاومت در برابر ۱۲۰۰۰ دلار را شکست (تاکنون این اتفاق سه بار تکرار شده است).

بیشتر بخوانید: ||Mining بیت کوین (Bitcoin) در بازار خرسی و نرخ هش (Hash) دو برابر||

به دلیل افزایش فعالیت ماینرها، کل توان محاسباتی در شبکه برترین رمزارز اکنون از آگوست ۲۰۱۹ تاکنون ۷۶٪ افزایش یافته است و بر سلامتی کلی بلاکچین آن می‌افزاید. به عبارت دیگر، اوضاع بازار برای بیت کوین مثبت است، موضوعی که می‌تواند عامل افزایش قیمت آن باشد.

در حالی که نرخ هش به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، CoinMetrics نشان می‌دهد که شبکه برای تعدیل مثبت سختی استخراج و رسیدن آن به سطح جدید، در اولویت قرار گرفته است. انتظار می‌رود که بیت کوین میزان سختی استخراج خود را ۳.۹۸ درصد افزایش دهد. سطح دشواری فعلی ۱۶.۹۵ T است و انتظار می‌رود طی حدود شش روز به ۱۷.۶۲ T برسد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40728
دکمه بازگشت به بالا