ایستگاه خبر

تحلیلگر بازار رمزارز: روزهای خوب بیت‌کوین در راه‌اند

مالک شرکت سرمایه‌گذاری Michael Lee Strategy می‌گوید روزهای خوبی در انتظار بیت‌کوین است و معتقد است رمزارزها یک رکورد قیمتی جدید ثبت خواهند کرد. او همچنین معتقد است به این زودی‌ها بانک‌های مرکزی و فدرال رزرو سیاست‌های محدودکننده بر رمزارزها اعمال نخواهند کرد.

مایکل لی در یک مصاحبه با برنامه «دوشنبه‌های تجاری فاکس» این صحبت‌ها را مطرح کرده است. شرکت او، Michael Lee Strategy، در حوزه مدیریت سرمایه فعالیت می‌کند. او مدیر سابق بخش بازار گروه سرمایه‌گذاری Morgan Stanley است.

وی اوج قیمتی ۶۰ هزار دلاری بیت‌کوین را ناشی از چاپ بی‌رویه دلار در دوران پاندمی می‌داند و باور ندارد که شایعه پذیرش رمزارزها توسط آماوزن باعث رشد قیمتی بیت‌کوین و سایر رمزارزها در روز دوشنبه بوده باشد. گفتنی است شرکت آمازون با انتشار یک آگهی استخدامی به دنبال جذب متخصصان در حوزه رمزارزها بوده است. بسیاری معتقدند انتشار این خبر باعث رشد علاقه سرمایه‌گذاران به رمزارزها و در نتیجه افزایش قیمت آن‌ها بوده است. نظری که این تحلیلگر حرفه‌ای بازار رمزارزها چندان با آن هم‌عقیده نیست.

روزهای خوب رمزارزها در پیش هستند. مخصوصاً برای بیت‌کوین، شروع حرکت همیشه با بیت‌کوین است.

او باور دارد که بیت‌کوین همپا یا حتی بیشتر از سایر رمزارزها رشد خواهد داشت.

آسان نیست که همه تحرکات را پیش‌بینی کنید. اما این بازاری است که به تحرکات کوچک نیز حساس است. به محض اینکه یک شوک قیمتی کوچک در جهت صعودی رخ دهد، مبادلات بیشتر، و در نتیجه قیمت بیشتر خواهد شد. بنابراین به راحتی شما شاهد افزایش قیمتی بیت کوین از ۲۹ هزار دلار تا ۴۰ هزار دلار بوده‌اید.

او در این برنامه اعتراف کرده است که بیت‌کوین‌های زیادی دارد، همچنین اظهار کرده است که از نظر او به این زودی‌ها بانک‌های مرکزی و قانون‌گذارها در سرتاسر جهان سیاست‌های محدودکننده بر رمزارزها اعمال نخواهند کرد.

به همین خاطر است که من معتقدم یک اوج قیمتی جدید برای بیت‌کوین در انتظار خواهد بود. شاید نه در یکی دوماه آینده! اما یقیناً روزهای بهتری برای بیت‌کوین در انتظار ماست.

 

پیشنهاد مطالعه: وضعیت حال حاضر بازار بیت کوین: رشد قیمت یا کاهش قیمت؟ – تحلیل

 

Source

https://coiniran.com/?p=46744
دکمه بازگشت به بالا