ایستگاه خبر

کاربران بیت کوین از دادن طلای دیجیتال به تیم بسکتبال مارک کوبان امتناع می‌کنند!

مارک کوبان (Mark Cuban) میلیاردری است که به رمز ارز‌ها بدبین است. او اخیرا به کاربران بیت کوین پیشنهاد داده که کوین‌های خود را در تیم بسکتبال او که Dallas Mavericks نام دارد، خرج کنند. این تیم در حال حاضر تخفیف سخاوتمندانه‌ای را برای خرید کالا‌های خود از طریق بیت کوین ارائه داده است که این تخفیف به هر ۱۵۰ دلار خرید بیت کوینی تعلق می‌گیرد.

این تیم بسکتبال در آگوست ۲۰۱۹ و در مشارکت با BitPay شروع به پذیرش بیت کوین کرد و این تیم تبدیل به دومین تیم NBA شد که این شکل جدید از پول را پذیرفته بود. اما این گزینه پرداختی جدید محبوبیت خیلی کمی کسب کرد و این تیم از آوریل ۲۰۱۹ تنها توانست مقدار ۱۳۰ دلار بیت کوین جمع‌آوری کند. کوبان معتقد است که رمز ارز‌ها آنقدر کاربر‌پسند نیستند که سرانجام به مقبولیت عام برسند.

در پادکستی با آنتونی پمپلیانو (Anthony Pompliano)، کوبان به ذکر مقایسه رایج خود بین بیت کوین و موز پرداخت و ابراز داشت که واضح است که در این مقایسه، برتری به موز تعلق می‌گیرد. او اظهار داشت که برای خرج کردن بیت کوین لازم است آن را تبدیل کنیم و بدون تبدیل به فیات نمی‌توانیم آن را خرج کنیم. و این در حالی است که معامله با موز بسیار راحت‌تر است و هر زمان که لازم باشد می‌توان موز‌ها را خورد و از خراب شدن آنها جلوگیری کرد.

آنچنان که انتظار می‌رود، کاربران بیت کوین اشتیاقی برای خرید کالا‌های تیم کوبان نخواهند داشت و به او طلای دیجیتال نخواهند داد. این کاربران اقدام به نگه داشتن کوین‌های خود می‌کنند و شدیدا به این کار معتقدند. دن هلد (Dan Held) از صرافی Kraken در مورد خرج کردن کوین‌های خود در گذشته اظهار پشیمانی کرده است و به مردم توصیه کرده که کوین‌های خود را خرج نکنند. این در حالی است که افراد زیادی حاضرند برای خرید کالا‌های کوبان به او موز بدهند!

Source

https://coiniran.com/?p=42752
دکمه بازگشت به بالا