ایستگاه خبر

قیمت بیت کوین طی سه سال آینده به ۷۵ هزار دلار می‌رسد، پیش‌بینی ‌رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین طی سه سال آینده تقریباً ۱۰۰ درصد در هر سال افزایش می‌یابد. رابرت کیوساکی، تاجر و نویسنده پرفروش کتاب “Rich Dad، Poor Dad” برای اعلام نظرات خود درباره بیت کوین بار دیگر به توییتر رفته است. پیش بینی او؟ قیمت بیت‌ کوین طی سه سال به ۷۵،۰۰۰ دلار می‌رسد.

کیوساکی چگونه هر دارایی را ارزیابی می‌کند؟

کیوساکی در توئیتی در تاریخ ۱۶ می، اظهار داشت که ترس او از یک اقتصاد در حال مرگ باعث شده است تا وی مقدار بیشتری طلا ، نقره و بیت کوین (BTC) خریداری کند و ظاهراً ارزش آنها را خارج از سیستم مالی سنتی می‌داند.

توییت نویسنده توضیح می‌دهد که وی چقدر انتظار دارد که هر کدام از این دارایی‌ها در سالهای آینده چقدر ارزش داشته باشد:

«بیت کوین، طلا و نقره بیشتری خریداری کنید. طلا در حال حاضر: ۱۷۰۰ دلار، پیش‌بینی:‌ ۳۰۰۰ دلار در مدت ۱ سال. نقره در حال حاضر: ۱۷ دلار، پیش ‌بینی: ۴۰ دلار در ۵ سال. بیت کوین در حال حاضر: با ۹۸۰۰ دلار، پیش‌بینی قیمت بیت کوین طی سه سال : ۷۵۰۰۰ دلار».

علاقه فزاینده به بیت کوین

این اولین بار نیست که رابرت کیوساکی از پلتفرم خود برای توصیف فضایل بیت کوین و بلاکچین استفاده کرده است. در ماه‌های اخیر، این تاجر چندین بار در مورد ایمان خود به آینده  این فناوری صحبت کرده است. کیوساکاکی در جلسه‌ ماه آوریل در پادکست آنتونی پولپیانو، بیت کوین را ستایش و بیاین کرد:

«این که بیت کوین را تأیید می‌کنم فقط به یک دلیل است: شما جزئی از این سیستم نیستید.» و در ادامه این نکته را یادآور شد که: «طلا و نقره پول خدا هستند و بیت کوین پول اپن سورس مردم  است».

 

Source

https://coiniran.com/?p=38916
دکمه بازگشت به بالا