ایستگاه خبر

نهنگ‌های بیت کوین در 2 روز گذشته 40000 بیت کوین دیگر خریدند!

نهنگ‌های بیت کوین ،آدرس‌هایی که بین 1000 تا 10000 بیت کوین را در خود جای داده‌اند، در 48 ساعت گذشته پرتفولیوی خود را بزرگتر کرده‌اند. به گفته Santiment، کیف پول‌‌های بزرگ بیت کوین در 2 روز گذشته تقریبا 40000 سکه به دارایی‌های خود اضافه کرده‌اند.

از امروز، نهنگ‌های BTC همان تعداد سکه را نگه می‌دارند که قبل از شروع افت قیمت اخیر داشتند. در نتیجه انباشت اخیر، قیمت بیت کوین به بالای 42500 دلار رسید. علاوه بر این، تسلط BTC بر بازار ارزهای دیجیتال در طول دوره مذکور افزایش یافته است.

پس از آن که نهنگ‌های بیت کوین تنها در 2 روز گذشته 40 هزار بیت کوین بیشتر جمع‌آوری کردند، این سکه شاهد افزایش قیمت 1000 دلاری بود و به قیمت 42.4 هزار دلار رسید.

Santiment در گزارش خود نوشته است: موجودی بیت کوین نهنگ‌ها در حال حاضر به همان مقدار رسیده است که بیت کوین 49 هزار دلار بود.

در طول اصلاحات بازار کریپتو در سال 2021، دارندگان بلندمدت BTC از فروش هیجانی اجتناب کردند. در واقع، داده‌ها نشان می‌دهد که اکثر آن‌‌ها دارایی های خود را افزایش داده و در افت قیمت خرید کرده‌‌اند.

در حالی که گاوهای نر بیت کوین در سال 2021 از جهش قیمت قابل توجهی برخوردار بودند، خرس‌ها قیمت بیت کوین را در دو هفته اول سال 2022 به میزان قابل توجهی پایین آورده‌اند. این دارایی کریپتو در حال حاضر تقریباً 35 درصد کمتر از بالاترین قیمت خود معامله می‌شود. با توجه به دامپ بازار، تقریباً 30 درصد از عرضه بیت کوین در گردش دچار زیان غیر واقعی شده است.

 

پیشنهاد مطالعه: بازار گاوی چیست و چگونه از بازار گاوی در حوزه رمز ارزها سود کنیم؟

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا