ایستگاه خبر

سومین نهنگ بزرگ بیت کوین تمام بیت کوین‌هایش را به کوین‌بیس منتقل کرد!

داده‌های BitInfoCharts در روز پنجشنبه نشان می‌دهد که سومین نهنگ بزرگ بیت کوین پس از ارسال تمام دارایی‌های خود به صرافی‌ها در سه روز گذشته، کیف پول خود را خالی کرده است.

توییت‌های Whale Alert، سیستم ردیابی بلاکچین، نشان می‌دهد نهنگی ناشناخته در روز پنجشنبه حدود ۲۹ هزار بیت کوین را در چهار تراکنش متوالی منتقل کرده است. نهنگ ابتدا سه تراکنش با بیش از ۸ هزار بیت کوین انجام داد و لحظاتی بعد تراکنش نهایی ۴۰۰۷ بیت کوین را انجام داد.

IMG 20220721 062613 063

طبق گزارش The Crypto Basic، همان نهنگ در دو روز گذشته ۴۶۰۰۰ بیت کوین و ۱۵۵۰۰ بیت کوین را انتقال داده بود و این گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه تصمیم دارد بازار را ترک کند و به زودی سکه‌هایش را تخلیه خواهد کرد، تقویت شد. شایان ذکر است حرکت نهنگ‌ها از لحاظ تاریخی نشانگر خوبی برای تغییرات قیمت در آینده است.

در حالی که Whale Alert آدرس بیت‌ کوین دریافتی را متعلق به یک کیف پول گرم Coinbase شناسایی کرده است که نشان‌دهنده تمایل نهنگ برای فروش است، کی یانگ جو، رئیس CryptoQuant معتقد است داده‌های موجود در زنجیره چیز دیگری می‌گوید.

به گفته کی، در یک رشته‌توییت، و در روز چهارشنبه، این تراکنش‌ها نشان‌دهنده انتقال داخلی به کیف پول نگهبان Gemini است زیرا او معتقد است آدرس‌ها به اشتباه برچسب‌گذاری شده‌اند.

کی در توییتی می‌نویسد:

«این فقط یک انتقال داخلی به «۱LQoW…» است که ممکن است یک کیف پول سرد یا کیف پول حضانتی باشد که به احتمال زیاد متعلق به Gemini است. واضح است که مبادله بین کیف پول‌های گرم به معنای فروش نیست.»

شایان ذکر است بازارهای کریپتو در این هفته عملکرد چشمگیری داشته‌اند. بیت کوین دوباره از نقطه قیمتی ۲۴ هزار دلار عبور کرد و کل ارزش بازار بار دیگر به بالای مرز ۱ تریلیون دلار رسید. این حرکت باعث شد بیت کوین طولانی‌ترین دوران ترس شدید خود را در ۷۳ روز شکست دهد، و مقاومت قابل توجه ۲۰۰ WMA را پشت سر بگذارد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین زیر قیمت ۲۳ هزار دلار معامله می‌شود و ۱۳.۹۱ درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است.

 

پیشنهاد مطالعه: نهنگ‌های بیت کوین چه کسانی هستند؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=57527
دکمه بازگشت به بالا