ایستگاه خبر

مدیرعامل شرکت پی پال: بسیاری از خرده فروشان رمز ارز قبول نمی کنند

مدیرعامل شرکت پی پال ، با اشاره تعداد بسیار کم خرده فروشانی که در حال حاضر رمز ارز ها را قبول می کنند و نوسانات زیاد، تردید خود را در مورد حجم پذیرش بیت کوین ابراز کرد.

مدیر عامل شرکت پی پال ، Dan Schulman، با اشاره به این که تعداد بسیار کمی از خرده فروشان در حال حاضر رمز ارز ها را قبول می کنند، تردید خود را در مورد حجم پذیرش بیت کوین ابراز کرد. Schulman این سخنان را در مجمع اقتصاد جهانی در شهر Davos سوئیس بیان کرد.

Schulman گفت: «ما می بینیم که بسیاری از خرده فروشان هیچ کدام از رمز ارز ها را قبول نمی کنند اما به نظر من بلاک چین تکنولوژی جالبی است».

Schulman: رمز ارز ها پول واقعی نیستند

او معتقد است که نقش اصلی رمز ارز، نمایش فناوری بلاک چین می باشد. وی گفت: «تصور من این است که رمزنگاری، چیزی بیشتر از یک مکانیزم پاداش برای اجرای بلاک چین نیست؛ برعکس پول واقعی».

مدیرعامل شرکت پی پال : نوسانات قیمت بیت کوین یک عامل بازدارنده است.

از سال گذشته، این دومین باری است که Schulman درمورد ترس، عدم اطمینان و شک در حوزه رمز ارز ها صحبت می  کند. وی پیشتر گفته بود که مشتریانشان نباید به این زودی انتظار دیدن یک صرافی رمز ارز روی سرویس پرداخت موبایلی پی پال را داشته باشند.

Schulman به نوسانات شدید قیمت بیت کوین به عنوان یک دلیل کلیدی برای عدم تمایل وی برای پذیرش رمز ارز ها اشاره کرد. وی در ژانویه ۲۰۱۸ به TheStreet گفت: «نوسانات بیت کوین، آن را برای تبدیل شدن به یک پول واقعی که مورد پذیرش خرده فروشان باشد، واقعا نامناسب می کند».

مدیرعامل شرکت پی پال : بسیاری از خرده فروشان رمز ارز قبول نمی کنند
bitcoin were not seeing many retailers accept cryptocurrencies/ Source

خرده فروشان حاشیه ی سود کمی دارند و هنگامی که بیت کوین شما در یک دوره ی دو هفته ای ۱۵٪ بالا و پایین می رود، ممکن است تمام سود فروش از بین برود.

Chris Brendler، مدیر تحقیقات سهام در گروه تحقیقاتی Buckingham، با Schulman موافق است. او می گوید رمز ارز ها برای تجار و مصرف کنندگان بهینه نیستند. Brendler گفت: «این نه تنها یک روش موثر برای انتقال ارزش نیست، بلکه فرایند کاربرپسندی برای مصرف کنندگان یا تجار هم ندارد».

بیشتر بخوانید: سرمایه گذاران ICO؛ بزرگ ترین مشکل عرضه اولیه سکه در ۲۰۱۸

Bill Harris، مدیرعامل قبلی شرکت PayPal، به «فرقه ی بیت کوین» حمله کرد

مدیرعامل فعلی ضد رمز ارز پی پال ، آیینه ی تمام نمای Bill Harris مدیر عامل قبلی این شرکت است. در اگوست ۲۰۱۸، Harris بیت کوین را بی ارزش خواند و مبلغان آن را تحت عنوان زامبی مسخره کرد.

وی گفت: «جامعه بیت کوین ادعا می کند که انتقال بیت کوین فوری، رایگان، مقیاس پذیر، کارآمد، امن، قابل قبول برای همه و مفید است. هیچ کدام از این چیزها درست نیست». Harris همچنین پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین به زودی به صفر خواهد رسید.

این در حالیست که، Peter Thiel میلیاردر، هم بنیان گذار شرکت پی پال ، نسبت به بیت کوین خوشبین است. Thiel، که ثروت خالصش بیش از ۲.۵ میلیارد دلار است، بیت کوین را به عنوان «طلای دیجیتال» معرفی کرده است.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

Source
https://coiniran.com/?p=27481
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x