ایستگاه خبر

تعداد کیف پول‌هایی با حداقل ۱ بیت‌کوین به مرز ۱ میلیون رسید!

تعداد آدرس‌های کیف‌پولی (BTC) که حداقل ۱ بیت‌کوین دارند به مرز میلیونی رسیده است که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران نسبت به رمزارز پرچم‌دار دنیای کریپتو خوش‌بین‌اند.

علیرغم سقوط اخیر قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، داده‌های زنجیره‌ای منتشر شده توسط پلتفرم تجزیه‌وتحلیل بلاک چین گلسنود نشان می‌دهد علاقه سرمایه‌گذاران به طبقه دارایی‌های دیجیتال فوق‌العاده ناپایدار همچنان پابرجاست.

ماه گذشته crypto.news گزارش داد اختراع انقلابی ساتوشی ناکاموتو وارد مرحله انباشت شده است، به طوری که درصد کل عرضه بیت کوین که حداقل پنج سال است جابجا نشده بود، به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی ۲۸.۵۱۳ رسیده است.

بر اساس آخرین داده‌های زنجیره‌ای، تعداد آدرس‌های کیف پول بیت‌کوین که حداقل ۱ بیت‌کوین دارند به نقطه عطف جدیدی یک میلیون رسیده است.

— دیفای آن‌کات(@DefiUncut) 15 مه ۲۰۲۳

آیا قیمت بیت‌کوین در حال بازیابی روند صعودی است؟

با کاهش به ۲۵۸۱۱.۴۶ دلار در ۱۲ می، به نظر می‌رسد قیمت بیت کوین (BTC) شتاب صعودی خود را بازیافته است و این دارایی در حال حاضر با ۲۷۴۷۴ دلار معامله می‌شود.

Bitcoin price on weekend | Source: CoinGecko
قیمت بیت کوین در آخر هفته | منبع: CoinGecko

بر اساس گزارش CoinGecko، در زمان انتشار خبر، حجم معاملات ۲۴ ساعته بیت کوین به ۱۳,۱۵۶,۹۸۵,۵۳۵ دلار رسیده و عرضه در گردش و ارزش بازار به ترتیب ۱۹,۳۷۳,۸۵۰ و ۵۳۲,۶۴۰,۷۸۲,۶۹۱ دلار است. اینکه آیا گاوها در این هفته کنترل بازار را حفظ خواهند کرد یا خیر، چیزی است که باید در انتظارش بود.

 

پیشنهاد مطالعه: آینده بیت کوین: یک مدل اقتصاد کلان

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=62391
دکمه بازگشت به بالا