ایستگاه خبر

با توجه به کاهش نوسانات بیت کوین باید چه انتظاری داشته باشیم؟ 

نوسانات بیت کوین در یک ماه گذشته به کمترین حد ممکن رسیده است و این نشان از آن دارد که در روز‌های پیش رو باید انتظار چرخش قیمت و تحولاتی بزرگ را داشته باشیم. پادشاه رمز ارز‌ها در خلال ماه ژانویه کف و قله‌های پایین‌تری را تجربه کرده است و اینک درجه نوسانات آن به کمترین مقدار خود در یک ماه گذشته رسیده است. این درجه نوسانات مشابه وضعیتی است که در اواخر دسامبر برای این رمز ارز رقم خورد.

شایان ذکر است که زمانی که نوسانات برای مدت زیادی در حد پایینی باشد، وضعیت برای یک حرکت برجسته آماده خواهد شد که البته این حرکت می‌تواند در هر جهتی باشد. تحلیلگران در سازمان TradingShot بر این باورند که سیگنال‌های صعودی همگی در کنار هم جمع شده‌اند و احتمالا حرکت بیت کوین در روز‌های آینده صعودی خواهد بود. نمودار بیت کوین به دلار با توجه به وضعیت میانگین متحرک ۵۰ روزه در حالت خوبی است و به نظر می‌رسد که قدیمی‌ترین رمز ارز جهان خود را برای یک حرکت صعودی آماده کرده باشد.

سازمان TradingShot نیز به این میانگین متحرک ۵۰ روزه اشاره کرده است و آن را یک اندیکاتور کوتاه مدت مهم به شمار آورده است. آنها اینک انتظار دارند که در صورت تثبیت این میانگین متحرک، بیت کوین یک حرکت صعودی قوی و بادوام را در فوریه تجربه کند. این سازمان ادعا می‌کند که اندیکاتور‌های دیگری مانند LMACD نیز این حرکت صعودی را تایید کرده‌اند و این احتمال صعود را بسیار بیشتر کرده است. این حرکت صعودی می‌تواند ۴۰ هزار دلار را به عنوان یکی از اهداف اولیه خود نشانه بگیرد.

نمودار یک روزه بیت کوین نیز نشان می‌دهد که قیمت تلاش دارد که به بالای باند میانی اندیکاتور بولینگر باندز (Bollinger Bands) برسد که این باند میانی ارائه‌دهنده میانگین متحرک ۲۱ روزه است. اگر از این باند با موفقیت عبور شود، تریدر‌ها در کوتاه مدت اهدافی صعودی را تست خواهند کرد. البته بازگشت از این باند میانی نیز ریسک پایین رفتن قیمت به سمت ۳۱ هزار دلار را مطرح خواهد کرد. نظر شما چیست؟ کاهش نوسانات بیت کوین را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43527
دکمه بازگشت به بالا