ایستگاه خبر

کارمزد تراکنش های بیت کوین به پایین ترین سطح از سال ۲۰۱۴ رسیده است!

طبق گزارش جدید منتشر شده توسط شرکت تحقیقاتی رمز ارز و بلاک چین Diar، کارمزد تراکنش های بیت کوین (BTC) در سطوح پایین جدیدی قرار گرفته اند.

به گزارش کوین ایران، طبق گزارش جدید منتشر شده توسط شرکت تحقیقاتی رمز ارز و بلاک چین Diar، کارمزد تراکنش های بیت کوین (BTC) در سطوح پایین جدیدی قرار گرفته اند.

در حالی که معاملات BTC در ماه ژانویه، افزایش یافته و تقریبا به سطوح ثبت شده در سال ۲۰۱۷ رسیده است، میانگین کارمزد تراکنش ها افت کرده و به تراز سال 2014 کاهش یافته است:

«میانگین کارمزد ها پس از سال 2015 بالاتر از این سطوح قرار داشته اند. این در حالیست که مجموع بیت کوین هایی که ماهیانه روی بلاک های زنجیره قرار می گیرند، نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است».

کارمزد تراکنش های بیت کوین به پایین ترین سطح از سال ۲۰۱۴ رسیده است!
Bitcoin Transaction Fees Fall to 2014 Levels

بیشتر بخوانید: نگاهی به اخبار و تحلیل قیمت رمز ارز های بیت کوین، اتریوم و XRP

ماه گذشته، Diar گزارش کرد که صرافی های رمز ارز، سال 2018 را با «رکورد در حجم معاملات» به پایان رسانده اند؛ به طوری که حجم معاملات صرافی آمریکایی Coinbase، ۲۱ درصد نسبت به سال ۲۰۱۷ افزایش یافت. همچنین، در طول همان دوره، صرافی های Kraken و Bitfinex به ترتیب افزایش 192 و 50 درصدی داشته اند.

با این همه، گزارش هفته ی گذشته ی Diar حاکی از این است که از ابتدای سال، حجم مبادلات صرافی های رمز ارز در ماه ژانویه به پایین تر از سطوح مشاهده شده در سال ۲۰۰۷ کاهش یافته است. این گزارش نشان می دهد که این دوره به بدترین دوره برای صرافی های رمز ارز برجسته جهان از نظر حجم معاملات تبدیل شده است. به عنوان مثال، Binance، بیش از ۴۰ درصد کاهش در مقایسه با دسامبر ۲۰۱۸ در معاملات جفت ارز BTC/USD داشته است.

بیشتر بخوانید: نصف شدن پاداش بلوک بیت کوین و اتریوم موجب رشد قیمت ها در بازار می شود

همچنین، گزارش Diar نشان داد که در ماه ژانویه ارزش تراکنش های زنجیره ی اتریوم (ETH) به 115 میلیون رسیده که نسبت به دسامبر 2018 در بالاترین سطح قرار دارد. Dair اظهار داشت: «برای محاسبه ی تعداد تراکنش های زنجیره، «یک ابر رایانه» از ماه اکتبر، تعداد پایدارِ بین 16 تا 17 میلیون معامله ی ماهانه را ثبت کرده است».

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

Source & Image
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا