ایستگاه خبر

یکی از معامله‌گران در مواجهه با رکود قیمتی بیت کوین: هیچ موقعیتی بهترین موقعیت نیست

از منظر کلان، بیت کوین اساساً حرکت یکنواختی داشته است. اگر طی چند هفته گذشته بازار این رمزارز را دنبال کرده باشید، احتمالاً این را می‌دانید. اما در فعالیت‌های کسل‌کننده قیمت بیت کوین نکته‌ای جالب توجه وجود دارد.

فقط کافی است به تصویر زیر که توسط یک تکنسین و معامله‌گر این رمزارز به اشتراک گذاشته شده است نگاه کنید. این تصویر نشان می‌دهد شاخص سه‌روزه نوسانات تاریخی بیت کوین (مطابق داده های بازار BitMEX) در کمترین میزان قرار دارد و این میزان از مارس / آوریل سال 2019 دیده نشده است.

یادآوری: بیت کوین از دسامبر 2018 تا 31 مارس 2019، قبل از افزایش 25 درصدی در یک روز در تاریخ 1 آوریل، در یک ثبات قیمتی معامله می‌شد.

کوین ایران - نمودار۱

با رکود بیت کوین، معامله‌گران در تلاش بودند تا موقع بالا رفتن بیت کوین، موقعیت‌هایی برای کسب سود خلق کنند. با این حال، یک معامله‌گر می‌گوید بهتر است فعالین در بازار کنکاش قیمت را کنار بگذارند.

گاهی اوقات، هیچ موقعیتی بهترین موقعیت نیست
این که بیت کوین از چه مسیری حرکت می‌کند تا این رکود را بشکند، هنوز جای سؤال است و در حال حاضر سیگنال‌های بی‌شماری برای تحلیل وجود دارد. با توجه به این نکته، اخیراً یک معامله‌گر به دنبال‌کنندگان خود یادآوری کرده است که:

«هیچ‌کس نمی‌داند که چگونه این رکود پایان خواهد یافت اما به یاد داشته باشید، گاهی اوقات هیچ موقعیتی بهترین موقعیت نیست.»

بسیاری دیگر در این صنعت اظهارات مشابهی ارائه داده اند. یک تاجر دیگر گفت: تا زمانی که بیت کوین از محدوده فعلی 8،900 دلار تا 9 هزار و 900 دلار خارج نشود، وی قصد تجارت بیت کوین را نخواهد داشت به این دلیل که نسبت بازده ریسک در بسیاری از معاملات پایین است.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا