ایستگاه خبر

پیشی گرفتن شبکه BSV از ویزا در تعداد تراکنش‌ها بر ثانیه

بیت‌کوین اسوسیشن می‌گوید شبکه BSV  از شبکه پردازشگر کارت‌های اعتباری ویزا در تعداد تراکنش‌ها در ثانیه پیشی گرفته است. آنها همچنین مدعی هستند که استخراج کنندگان BSV پاداش‌های مناسبتری نسبت به بیت‌کوین دریافت می‌کنند.

در اولین گزارش سالانه بیت‌کوین اسوسیشن عنوان شده است که تست مقیاس این شبکه به طور مستمر از پردازش 1300 تراکنش در هر ثانیه خبر می‌دهد. رکورد تعداد تراکنش در این شبکه 6400 تراکنش در ثانیه بوده است.

“اگر تعداد تراکنش در هر ثانیه را زیر ذره بین قرار دهیم، شبکه ویزا که به عنوان یک استاندارد پرداخت مطرح می‌باشد، به طور میانگین 1700 تراکنش در ثانیه را پردازش می‌کند.”

سایز هر بلاک پردازش شده در این شبکه 2 گیگا بایت است که ظرفیت ذخیره سازی 7.877 میلیون تراکنش را دارد.

شبکه بیت‌کوین‌کش BCH و بیت‌کوین SV زمانی ظهور کردند که بحث بر سر مقیاس پذیری بیت‌کوین بالاگرفته بود. بیت‌کوین به خاطر مشکل مقیاس پذیری ناتوان در افزایش کاربردپذیری گسترده است. این دو شبکه با افزایش سایز بلاک‌ها به جنگ مشکل مقیاس پذیری شبکه بیت کوین رفته اند.

گفتنی است که این گزارش سالیانه که از فوریه 2019 تا فوریه 2020 را شامل می‌شود، مدعی است که استخراج‌گران BSV در این مدت پاداش تراکنش بیشتری نسبت به شبکه بیت کوین دریافت کرده اند.

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا