ایستگاه خبر

پیشی گرفتن شبکه BSV از ویزا در تعداد تراکنش‌ها بر ثانیه

بیت‌کوین اسوسیشن می‌گوید شبکه BSV  از شبکه پردازشگر کارت‌های اعتباری ویزا در تعداد تراکنش‌ها در ثانیه پیشی گرفته است. آنها همچنین مدعی هستند که استخراج کنندگان BSV پاداش‌های مناسبتری نسبت به بیت‌کوین دریافت می‌کنند.

در اولین گزارش سالانه بیت‌کوین اسوسیشن عنوان شده است که تست مقیاس این شبکه به طور مستمر از پردازش ۱۳۰۰ تراکنش در هر ثانیه خبر می‌دهد. رکورد تعداد تراکنش در این شبکه ۶۴۰۰ تراکنش در ثانیه بوده است.

“اگر تعداد تراکنش در هر ثانیه را زیر ذره بین قرار دهیم، شبکه ویزا که به عنوان یک استاندارد پرداخت مطرح می‌باشد، به طور میانگین ۱۷۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش می‌کند.”

سایز هر بلاک پردازش شده در این شبکه ۲ گیگا بایت است که ظرفیت ذخیره سازی ۷.۸۷۷ میلیون تراکنش را دارد.

شبکه بیت‌کوین‌کش BCH و بیت‌کوین SV زمانی ظهور کردند که بحث بر سر مقیاس پذیری بیت‌کوین بالاگرفته بود. بیت‌کوین به خاطر مشکل مقیاس پذیری ناتوان در افزایش کاربردپذیری گسترده است. این دو شبکه با افزایش سایز بلاک‌ها به جنگ مشکل مقیاس پذیری شبکه بیت کوین رفته اند.

گفتنی است که این گزارش سالیانه که از فوریه ۲۰۱۹ تا فوریه ۲۰۲۰ را شامل می‌شود، مدعی است که استخراج‌گران BSV در این مدت پاداش تراکنش بیشتری نسبت به شبکه بیت کوین دریافت کرده اند.

Source

https://coiniran.com/?p=38537
دکمه بازگشت به بالا