ایستگاه خبر

پرواز BSV بعد از اعلام دسترسی کرگ رایت به کلید دارایی میلیاردی معروف

دکترکرگ رایت شخصیت ویژه ای در دنیای رمز ارزها دارد. وی تاکنون چهره ای دو قطبی از خود به نمایش گذاشته است. او یا ساتوشی ناکاموتو است و یا نیست.موضوعی که مدتهاست در دنیای رمز ارزها مورد بحث و گفت و گوست.

 با این حال کرگ دیروز به دادگاه منطقه‌ای در آمریکا اعلام کرده که کلید دسترسی به بالغ بر ۹ میلیارد دلار دارایی رمز ارز معروف به  Tulip Trust را دریافت کرده است.

برای افرادی که پیشینه ذهنی در این رابطه ندارند باید توضیح دهیم که رایت شریک تجاری دیوید کلیمن بود. در گذشته و زمانی که استخراج بیت‌کوین آسان بود آنها با شراکت هم تعداد زیادی بیت‌کوین استخراج کرده بودند. این شراکت تا جایی ادامه پیدا کرد که آنها ۱.۱ میلیون بیت‌کوین استخراج کرده بودند و حضانت آن را برعهده داشتند. این انباشت بزرگ از بیت‌کوین به اعتماد لاله و یا Tulip Trust معروف شد. اعتماد لاله اشاره به حباب گل لاله در قرن هفدهم در هلند دارد.

کلیمن در سال ۲۰۱۳ در گذشت و طبق قانون نیمی از دارایی‌ها آنها باید به خانواده کلیمن تعلق می‌گرفت که این اتفاق تاکنون صورت نگرفته است. در همین راستا برادر کلیمن از رایت در این باره به دادگاه شکایت کرد.

به گزارش کوین‌تلگراف، بعد از کش و قوس های فراوان، اکنون رایت مدعی است که یک نهاد واسط شرایط دسترسی به موجودی بیت‌کوین آنها را فراهم آورده است. ادعایی که به دادگاه ارسال شده می‌تواند در صورت صحت جایگاه رایت در دنیای رمز ارزها را محکم تر از همیشه تثبیت کند. با این حال بازار BSV به این اتفاق واکنش قابل ملاحضه ای داشت. رمز ارز مورد علاقه رایت Bitcoin Satoshi Vision در روز گذشته از ۱۹۳ دلار تا ۴۴۷ دلار جهش خیره کننده ای را تجربه کرد و اکنون در زمان نگارش خبر در حدود ۳۴۰ دلار معامله می‌شود.
روزهای هیجان انگیز رمز ارزها در سال ۲۰۲۰ آغاز شده است. باید دید چه در انتظار رایت و مابقی بازار است.

https://coiniran.com/?p=36325
دکمه بازگشت به بالا