آموزش ترید، سرمایه‌گذاری و تحلیل بازار

آنالیز قیمت رمز ارز های بیت کوین (BTC)، ریپل (XRP) و اتریوم (ETH)

شرکت سرمایه گذاری و تحلیلگری Fundstrat Global Advisors، که چند ماه پیش قیمت بیت کوین را ۱۵۰۰۰ دلار پیش بینی می کرد، اکنون قیمت ۲۲۷۰ دلار را هدف بیت کوین می داند.

تحلیلگران سطوح پایین تری برای کف قیمت بیت کوین متصور هستند. این عدد چیزی بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار است. شرکت سرمایه گذاری و تحلیلگری Fundstrat Global Advisors، که چند ماه پیش قیمت بیت کوین را ۱۵۰۰۰ دلار پیش بینی می کرد، اکنون قیمت ۲۲۷۰ دلار را هدف بیت کوین می داند.

در حالی که سنجش کف قیمت های احتمالی در دست تحلیل است، Changpeng Zhao، مدیر عامل شرکت Binance گفت صنعت رمز ارز ها به «کارآفرینان بیشتری برای ایجاد پروژه های واقعی» نیاز دارد. همچنانکه مسائل بنیادی حل می شوند، قیمت روند صعودی به خود خواهد گرفت. افزایش اخیر حجم معاملات روزانه بیت کوین نسبت به ژانویه ۲۰۱۸ نشانه مثبتی است.

بیشتر بخوانید: نصف شدن پاداش بلوک بیت کوین و اتریوم موجب رشد قیمت ها در بازار می شود

وضعیت در ونزوئلا نشان می دهد که رمز ارز ها به یک پرتو امید برای شهروندان در مواقع بحرانی تبدیل می شوند. به دنبال بحران سیاسی، حجم تجارت بیت کوین در ونزوئلا به شدت افزایش یافته است.

BTC/USD

در چند روز گذشته قیمت بیت کوین (BTC) در حال کاهش بوده و پایین تر از EMA بیست روزه معامله شده است، که نشان می دهد روند نزولی همچنان حکمفرماست. با این حال، SMA پنجاه روزه همچنان بدون تغییر است که نشان می دهد روند میان مدت هنوز در محدوده ی مرزی قرار دارد.

آنالیز قیمت رمز ارز های بیت کوین (BTC)، ریپل (XRP) و اتریوم (ETH)
BTC/USD

روند نزولی تا محدوده ی حمایتی ۳۲۳۶ و ۳۳۵۵ دلاری ادامه خواهد یافت. حمایت بعدی ۳۰۰۰ دلار و سپس ۲۶۰۰ دلار است. با این حال، اگر گاو ها از منطقه حمایتی محافظت کنند و قیمت ها را به بالای میانگین های متحرک و خط روند نزولی هل دهند، بازگشت روند امکان پذیر خواهد شد. افزایش قیمت به بالای ۴۲۵۵ دلار الگوی دو دره با هدف ۵۲۷۳ دلار را می سازد.

بیشتر بخوانید: انجام سوئینگ ترید و کسب سود از طریق نوسانات قیمت در میان مدت

XRP/USD

XRP (ریپل) در حال تلاش برای گذشتن از حمایت بحرانی ۰.۲۷۷۹۵ دلار است. در دو ماه گذشته این سومین بار است که XRP این سطح را تجربه می کند.EMA  بیست روزه به سمت پایین حرکت می کند و RSI در ناحیه منفی است.

آنالیز قیمت رمز ارز های بیت کوین (BTC)، ریپل (XRP) و اتریوم (ETH)
XRP/USD

افت به زیر ۰.۲۷۷۹۵ دلار ممکن است منجر به کاهش به ۰.۲۴۵۰۸ دلار شود که نشانه ی ادامه دار شدن روند نزولی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: شناسایی رهبران بازار صعودی رمز ارز ها؛ لایت کوین، بایننس کوین، ریپل، بیت کوین و ترون

ETH/USD

اتریوم (ETH) در تاریخ ۶ فوریه در کف کانال جای گرفته بود. در حال حاضر گاو ها در حال تلاش اند تا قیمت را به بالاتر از EMA  بیست روزه و محدوده  ۱۱۶.۳۰ دلار افزایش دهند. اگر موفق شوند، می توانیم شاهد حرکت صعودی قیمت به سمت SMA پنجاه روزه باشیم. پس از گذشت از ۱۳۴.۵۰ دلار، افزایش قیمت به ۱۶۷.۳۲ دلار محتمل است.

آنالیز قیمت رمز ارز های بیت کوین (BTC)، ریپل (XRP) و اتریوم (ETH)
ETH/USD

برعکس، اگر جفت ارز ETH/USD نتواند از محدوده ی فعلی خارج شده و قیمت از ۱۱۶.۳۰ دلار کمتر شود، روند نزولی تثبیت می گردد. اگر قیمت به کمتر از ۱۰۳.۲۰ دلار سقوط کند، هدف بعدی ۸۳ دلار خواهد بود.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

Source & Image
https://coiniran.com/?p=27802
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x