ترید و سرمایه گذاری

آنالیز قیمت رمز ارز های بیت کوین (BTC)، ریپل (XRP) و اتریوم (ETH)

شرکت سرمایه گذاری و تحلیلگری Fundstrat Global Advisors، که چند ماه پیش قیمت بیت کوین را ۱۵۰۰۰ دلار پیش بینی می کرد، اکنون قیمت ۲۲۷۰ دلار را هدف بیت کوین می داند.

تحلیلگران سطوح پایین تری برای کف قیمت بیت کوین متصور هستند. این عدد چیزی بین 2000 تا 2500 دلار است. شرکت سرمایه گذاری و تحلیلگری Fundstrat Global Advisors، که چند ماه پیش قیمت بیت کوین را 15000 دلار پیش بینی می کرد، اکنون قیمت ۲۲۷۰ دلار را هدف بیت کوین می داند.

در حالی که سنجش کف قیمت های احتمالی در دست تحلیل است، Changpeng Zhao، مدیر عامل شرکت Binance گفت صنعت رمز ارز ها به «کارآفرینان بیشتری برای ایجاد پروژه های واقعی» نیاز دارد. همچنانکه مسائل بنیادی حل می شوند، قیمت روند صعودی به خود خواهد گرفت. افزایش اخیر حجم معاملات روزانه بیت کوین نسبت به ژانویه 2018 نشانه مثبتی است.

بیشتر بخوانید: نصف شدن پاداش بلوک بیت کوین و اتریوم موجب رشد قیمت ها در بازار می شود

وضعیت در ونزوئلا نشان می دهد که رمز ارز ها به یک پرتو امید برای شهروندان در مواقع بحرانی تبدیل می شوند. به دنبال بحران سیاسی، حجم تجارت بیت کوین در ونزوئلا به شدت افزایش یافته است.

BTC/USD

در چند روز گذشته قیمت بیت کوین (BTC) در حال کاهش بوده و پایین تر از EMA بیست روزه معامله شده است، که نشان می دهد روند نزولی همچنان حکمفرماست. با این حال، SMA پنجاه روزه همچنان بدون تغییر است که نشان می دهد روند میان مدت هنوز در محدوده ی مرزی قرار دارد.

آنالیز قیمت رمز ارز های بیت کوین (BTC)، ریپل (XRP) و اتریوم (ETH)
BTC/USD

روند نزولی تا محدوده ی حمایتی ۳۲۳۶ و ۳۳۵۵ دلاری ادامه خواهد یافت. حمایت بعدی 3000 دلار و سپس 2600 دلار است. با این حال، اگر گاو ها از منطقه حمایتی محافظت کنند و قیمت ها را به بالای میانگین های متحرک و خط روند نزولی هل دهند، بازگشت روند امکان پذیر خواهد شد. افزایش قیمت به بالای 4255 دلار الگوی دو دره با هدف 5273 دلار را می سازد.

بیشتر بخوانید: انجام سوئینگ ترید و کسب سود از طریق نوسانات قیمت در میان مدت

XRP/USD

XRP (ریپل) در حال تلاش برای گذشتن از حمایت بحرانی 0.27795 دلار است. در دو ماه گذشته این سومین بار است که XRP این سطح را تجربه می کند.EMA  بیست روزه به سمت پایین حرکت می کند و RSI در ناحیه منفی است.

آنالیز قیمت رمز ارز های بیت کوین (BTC)، ریپل (XRP) و اتریوم (ETH)
XRP/USD

افت به زیر 0.27795 دلار ممکن است منجر به کاهش به 0.24508 دلار شود که نشانه ی ادامه دار شدن روند نزولی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: شناسایی رهبران بازار صعودی رمز ارز ها؛ لایت کوین، بایننس کوین، ریپل، بیت کوین و ترون

ETH/USD

اتریوم (ETH) در تاریخ ۶ فوریه در کف کانال جای گرفته بود. در حال حاضر گاو ها در حال تلاش اند تا قیمت را به بالاتر از EMA  بیست روزه و محدوده  116.30 دلار افزایش دهند. اگر موفق شوند، می توانیم شاهد حرکت صعودی قیمت به سمت SMA پنجاه روزه باشیم. پس از گذشت از 134.50 دلار، افزایش قیمت به 167.32 دلار محتمل است.

آنالیز قیمت رمز ارز های بیت کوین (BTC)، ریپل (XRP) و اتریوم (ETH)
ETH/USD

برعکس، اگر جفت ارز ETH/USD نتواند از محدوده ی فعلی خارج شده و قیمت از 116.30 دلار کمتر شود، روند نزولی تثبیت می گردد. اگر قیمت به کمتر از 103.20 دلار سقوط کند، هدف بعدی ۸۳ دلار خواهد بود.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

Source & Image
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا