ایستگاه خبر

علاقه سازمانی به بیت کوین ، مرزی جدید با مزیت‌های فراوان برای دارندگان بیت کوین

بیت کوین همچنان با داشتن بیشترین سرمایه‌گذاران سازمانی بزرگترین رمز ارز جهان است و اخیراً‌ تعداد سرمایه‌گذاران سازمانی رو به رشد نیز بوده‌ است. در طی یک دهه، ثابت شده است که بیت کوین دارایی‌ مناسبی برای سرمایه گذاری بلندمدت است و همین امر یکی دیگر از دلایل افزایش علاقه سازمانی به بیت کوین در نظر گرفته می‌شود. یک هفته پیش و پس از سومین هاوینگ بیت کوین، این رمزارز سلامت شبکه خود را حفظ کرد و تا به امروز به خوبی به مسیر خود ادامه داده است.

آنتونی اسکاراموچی، کارآفرین و بنیانگذار Sky Bridge در آخرین قسمت از پادکست The Scoop، در مورد افزایش علاقه سازمانی به بیت کوین در سال‌های اخیر و اینکه چگونه دارایی‌های دیجیتال امروزه نمایانگر یک طبقه‌ی جدید از دارایی‌ها هستند، صحبت کرد و گفت که دیگر نمی‌توان آنها را نادیده گرفت.  وی خاطرنشان کرد: وقتی صحبت از دارایی‌های دیجیتالی مانند بیت کوین می‌شود که انتقال ایمن ارزش را امکان‌پذیر می‌کنند، با در نظر گرفتن این واقعیت که به هر حال تعداد محدود و ثابتی از بیت کوین وجود خواهد داشت، باید گفت این دارایی‌ها از قدری ثبات ارزشی برخوردارند.

اسکاراموچی در ادامه تصریح کرد:

«به عنوان کسی که اقتصاد را مطالعه کرده است و بخش قابل توجهی از کارم متمرکز بر ارزها بوده است، جایی برای ارز دیجیتال در بازار وجود دارد که به نظر من تبدیل به یک سرمایه قابل قبول خواهد شد.»

اخیراً نیز پاول تدور جونز، سرمایه گذار مشهور، بیت کوین را تأیید کرد و ادعا کرد که بیت‌ کوین سپر خوبی در برابر تورم است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38920
دکمه بازگشت به بالا