ایستگاه خبر

تصاحب سطح ۳۰ هزار دلاری توسط بیت‌کوین پس از یک بازار خرسی ۹ هفته‌ای!

پس از آنکه رمز ارزها یک بازار پر تلاطم یک ماهه را پشت‌ سر گذاشتند، انتظار می‌رفت که روند خرسی بیت‌کوین برای ورود به هفته‌ی نهم نیز تمدید شود. با این‌حال با دست‌یابی بیت‌کوین به اوج قیمتی هفت روزه‌ی ۳۰۷۲۳ دلاری، امیدها برای تغییر روند بازار افزایش یافت و سناریوی بدخیم فوق لغو شد.

طبق داده‌های سایت CoinMarketCap، ارزش هر واحد BTC در زمان نگارش این خبر با اندکی اصلاح قیمت معادل با ۳۰,۶۱۸ دلار است که همچنان یک رشد ۵.۱۱ درصدی را درمقایسه با روز گذشته نشان می‌دهد.

پرسش مهم اکنون این است که آیا برترین دارای بازار ارزهای دیجیتال قادر خواهد بود تا مسیر گاوی خود را حفظ کند یا خیر؟

طبق نظرسنجی‌ای که اخیرا ازسوی CoinShare منتشر شده است، فروپاشی استیبل‌کوین ترا (UST) موجب شد تا سرمایه‌گذاران بیت‌کوین را گزینه‌ی مطلوبی برای ذخیره‌ی ارزش درنظر بگیرند؛ ۳۹ درصد از شرکت‌کنندگان مطالعه‌ی فوق معتقدند که بیت‌کوین بهترین چشم‌انداز را برای پیشرفت پورتفولیو مالی دراختیار دارد.

Hayden Hughes، مدیرعامل پلتفرم مبادلات اجتماعی Alpha Impact، در مصاحبه‌ی خود با بلومبرگ خاطرنشان کرد که:

«بازارهای کریپتو مدت مدیدی است که درانتظار یک روند صعودی هستند. بیت‌کوین هشت هفته‌ی نزولی پی‌درپی را تجربه کرد و ازنظر تکنیکال در سطوحی که تنها در پایان بازارهای خرسی می‌توان شاهدش بود، با اشباع فروش (oversold) مواجه شد».

تاثیر مثبت بیت‌کوین بر سایر دارایی‌ها

از صبح امروز وضعیت مساعدی برای سایر دارایی‌ها نیز رقم خورده است. اتریوم، دومین رمز ارز برتر ازنظر ارزش بازار، با رشد ۶.۶ درصدی هم‌اکنون بیش از ۱۹۰۰ دلار معامله می‌شود. در میان ده دارایی برتر بازار، کاردانو و سولانا بیشتری جهش را در بازه‌ی یک روزه داشته و به ترتیب ۱۱.۸ و ۸.۳ درصد رشد کرده‌اند.

پیشنهاد مطالعه: میکسر ارز دیجیتال چیست؟ + معرفی بهترین میکسرهای بیت کوین

Source

https://coiniran.com/?p=57302
دکمه بازگشت به بالا