ایستگاه خبر

احتمال می‌رود که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ اوج بگیرد!!

قیمت بیت کوین اینک به قله جدیدی در حدود ۲۸۵۰۰ دلار رسیده است اما تحلیلگران بر این باورند که قیمت این رمز ارز در اوایل سال ۲۰۲۱ احتمالا به اوج برسد. بنابراین سرمایه‌گذاران خرد ممکن است بتوانند از فرصت‌هایی که بیت کوین اصلاح می‌شود، استفاده کرده و با قیمت مناسب‌تری اقدام به خرید پادشاه رمز ارز‌ها کنند. بیت کوین در این روز‌های آخر سال استراحتی به خود نمی‌دهد و مدام در حال صعود است. فتح قله جدید ۲۸۵۰۰ دلاری به این معنی است که بیت کوین توانسته است در عرض ۲۴ ساعت حدود ۲۰۰۰ دلار به ارزش خود بیفزاید.

علت عمده حرکت صعودی اخیر بیت کوین سرمایه‌گذاران موسساتی است. البته بیت کوین خیلی سریع از این قله جدید برگشت و به اصلاح قیمت پرداخت. فراموش نکنید که این بدین معنی نیست که بیت کوین از کانال صعودی خارج شده است. نوار پیروزی‌های بیت کوین در یک ماه گذشته بسیار برجسته بوده است و در یک سال گذشته بی‌سابقه است. با وجود این حرکت صعودی برجسته، سلطان رمز ارز‌ها ممکن است در سال ۲۰۲۱ به اوج برسد.

مارک نیوتن (Mark Newton) که بنیان‌گذار و رئیس Newton Advisors است، معتقد است که حرکت صعودی بیت کوین تازه شروع شده است و باید منتظر اوج گرفتن آن در سال ۲۰۲۱ باشیم. او ابراز داشته که نمودار‌های بیت کوین حاکی از آن هستند که علاقه موسساتی به این رمز ارز افزایش پیدا کرده است. اگرچه مقدار جستجو‌ها در گوگل امسال حدود ۷۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است، اما این رقم در مقایسه با سال ۲۰۱۷ هنوز چندان زیاد نیست.

نیوتن به تاریخ چرخه‌های بیت کوین اشاره می‌کند و معتقد است که کف‌های قیمتی در راه هستند و سرمایه‌گذاران خرد می‌توانند در آن کف‌ها اقدام به خرید کنند. او معتقد است که در چرخه‌های گذشته نیز بعد از افزایش قیمت در دسامبر و ژانویه، قیمت برگشته است و موقعیت‌های خوبی برای خرید ایجاد شده است. او هشدار داد که افرادی که به ترید بیت کوین می‌پردازند باید آمادگی پذیرش نوسانات بزرگ را داشته باشند. او معتقد است که امکان رسیدن قیمت بیت کوین به ۵۰۰۰۰ دلار دور از ذهن نیست.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که حرکت صعودی بیت کوین در روز‌های آتی آرام خواهد شد. برخی از تحلیلگران بر این باورند که بعد از آرام شدن بازار صعودی بیت کوین، سرمایه‌ها به سمت اتریوم خواهد رفت و بازار صعودی شگفت‌انگیزی برای این رمز ارز آغاز خواهد شد. نظر شما چیست؟ آیا با نظر این تحلیلگران موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42873
دکمه بازگشت به بالا