ایستگاه خبر

قیمت بیت کوین برای اولین بار به قله ۲۵ هزار دلار رسید!!

قیمت بیت کوین برای اولین بار در تاریخ خود به ۲۵ هزار دلار رسید. این تقریبا یک هفته بعد از آن است که بیت کوین برای اولین بار به قله ۲۴ هزار دلار رسید. پادشاه رمز ارز‌ها اینک وارد دوران جالبی شده است، دورانی بدون نمودار که معلوم نیست به کجا ختم خواهد شد.

قیمت این رمز ارز برجسته به حرکت سوزان خود ادامه داد و عاقبت به قله ۲۵۰۰۵.۵۳ دلار رسید، سپس قیمت این رمز ارز برگشت و به ۲۴۹۷۱.۲۳ دلار رسید. بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ۶.۲۸ درصد سود داده است که چنین سودی را در دارایی‌های دیگر به کمی می‌توان دید.

بیت کوین اینک به نسبت یک سال قبل حدود ۲۴۰ درصد رشد کرده است. فرآیند هاوینگ بیت کوین همواره به رشد قیمت این رمز ارز منجر شده است. اگرچه هاوینگ فورا تاثیر خود را اعمال نمی‌کند، اما رفته‌رفته اثرات خود را نمایان می‌سازد. امسال هم هاوینگ بیت کوین روی داد و عرضه این رمز ارز کاهش پیدا کرد. این در حالی است که به مرور زمان، مردم بیشتر متوجه پادشاه رمز ارز‌ها می‌شوند و در نتیجه تقاضا برای این کوین افزایش پیدا می‌کند.

به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران موسساتی عامل این افزایش قیمت بوده باشند. از جمله این سرمایه‌گذاران موسساتی که اخیرا در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند می‌توان به Skybridge Capital، MassMutual و Guggenheim اشاره کرد. طبیعتا ورود این سرمایه‌گذاران به فضای بیت کوین از نوسانات این رمز ارز می‌کاهد و آن را تبدیل به یک دارایی باثبات خواهد کرد.

اکنون که سرمایه‌گذاران موسساتی به بیت کوین اعتماد کرده‌اند، می‌توان انتظار داشت که پذیرش عام کریپتو به مرور زمان روی دهد. البته هنوز باید راه زیادی را طی کرد و از موانع بسیاری گذشت. نظر شما چیست؟ به نظر شما قیمت بیت کوین چه قله‌های جدید دیگری را فتح خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42778
دکمه بازگشت به بالا