ایستگاه خبر

یک تحلیلگر معتقد است که قیمت بیت کوین در چند هفته به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد!

اینک گاو‌ها کاملا کنترل قیمت بیت کوین را در دست گرفته‌اند و قیمت این دارایی را به بالای ۴۰ هزار دلار برده‌اند. اگرچه بیت کوین اینک کمی برگشته است، اما هنوز خیلی قدرتمند است و توان شروع یک حرکت صعودی دیگر را دارد. هر یک از این اصلاح‌ها به بیت کوین کمک کرده که حرکت صعودی قدرتمند‌تری را شروع کند و این نشان می‌دهد که گاو‌ها کنترل بازار را در دست دارند. آینده این بازار بدون شک بستگی به این دارد که آیا گاو‌ها می‌توانند موقعیت خود را حفظ کنند یا نه؟ یکی از تحلیلگران معتقد است که بیت کوین به زودی ۵۰ هزار دلار را رد می‌کند و این تنها مانع اصلی در برابر رسیدن قیمت این دارایی به ۱۰۰ هزار دلار است.

بازار بیت کوین و رمز ارز اینک در کنترل گاو‌هاست و آنها حرکت صعودی بازار را در چند هفته اخیر تشدید کرده‌اند. قیمت اخیر پادشاه رمز ارز‌ها نشان می‌دهد که گاو‌ها کنترل بازار را در دست دارند و ادامه این کنترل تا حدود زیادی روند بازار را پیش‌بینی می‌کند. یکی از تریدر‌ها بر این باور است که بیت کوین در آینده‌ای نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد. این تریدر معتقد است که تنها مانع اصلی در برابر این حرکت، قیمت ۵۰ هزار دلار است و با شکسته شدن آن، حرکت بیت کوین به سمت ۱۰۰ هزار دلار تسریع خواهد شد.

بعد از اینکه بیت کوین به ۴۰ هزار دلار رسید، با یک اصلاح مواجه شد و قیمت آن پایین رفت. خریداران فورا از این موقعیت استفاده کردند و اقدام به خرید بیشتر این رمز ارز کردند، در نتیجه قیمت این دارایی مجددا بالا رفت. نوسانات در این شرایط بازار چیزی غیرعادی نیست و باید انتظار بیشتر شدن نوسانات را در ماه‌های آینده داشت.

تریدر مورد بحث در تویتر خود اعلام کرده که ۵۰ هزار دلار تنها مانع اصلی پیش روی بیت کوین برای رسیدن به ۱۰۰ هزار دلار است و شکستن این مانع به معنی تسریع حرکت بیت کوین است. در روز‌های آینده مشخص خواهد شد که روند آینده بازار کریپتو چه خواهد بود. نظر شما چیست؟ آیا قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43074
دکمه بازگشت به بالا