افزایش قیمت بیتکوین - کوین ایران
مهدی اسدی | 1399.01.04

قیمت بیتکوین طی دو سال آینده به 90هزار دلار خواهد رسید!

در حالی که بیت‌کوین هنوز موفق نشده است در کانال قیمتی 6000 دلار به ثبات برسد، میا تان، اینفلوئنسر حوزه‌ی رمزارزها، پیشبینی کرده است که طی دو سال آینده قیمت بیت‌کوین ۱۵ برابر خواهد شد.

علی‌رغم اینکه بیت‌کوین بعد از چند نوسان عمده از زمان افت اخیر، دوباره زیر 6000 دلار معامله می‌شود، مایک نووگراتس، مدیر عامل Galaxy Digital اظهار داشته است که سال 2020 میلادی سال بیت‌کوین خواهد بود.

در همین حال، مایا تان، اینفلوئنسر حوزه‌ی رمزارزها، پیشبینی غیرمستقیمی ارائه کرد مبنی بر اینکه طی دو سال پیشِ رو، قیمت بیت‌کوین ممکن است 15 برابر بیشتر از قیمت فعلی خود شود.

رشد 15 برابری در دو سال؟

میا تان در حساب توییتری خود خطاب به کسانی که منتظرند بیت‌کوین به زیر 4000 دلار سقوط کند تا آن را بخرند، متذکر شد ‌از آنجایی که قرار است بسیاری بیت‌کوین را در طی دو سال آینده با قیمتی 15 برابر بیشتر از قیمت فعلی بفروشند، تفاوت بین 4000 دلار و نرخ فعلی برای خرید بیت‌کوین بسیار ناچیز است.

«دیدن افرادی که سعی می کنند #bitcoin را با قیمت پایین‌تر خریداری کنند، واقعاً‌ سرگرم‌کننده است. خیلی مهم نیست امروز #BTC را با قیمت 4000 دلار بخرید یا 6000 دلار، وقتی قرار است طی دو سال آینده آن را با قیمت ۱۵ برابری بفروشید. اعتماد به نفس‌تان کجاست؟ فرصت را از دست ندهید.»

 

Source