ایستگاه خبر

قیمت بیت‌کوین به مسیر صعودی خود برخواهد گشت

به گفته توور دیمستر از آدامانت کپیتال (Adamant Capital)، جهش اخیر بیت‌کوین علی‌رغم وضعیت آشفته آن، «دلگرم‌کننده» است. این تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند بیتکوین پس از غلبه بر تراز مقاومتیِ ۶۳۰۰ دلاری، روند صعودی خود را از سر خواهد گرفت. توور دیمستر در حساب توئیتری خود نوشت:

«به نظر من، در حال حاضر در فاز انباشتگیِ مجدد هستیم. اگرچه اوضاع آشفته به نظر می‌رسد اما جهش اخیر دلگرم‌کننده است. ۶۳۰۰ دلار می‌تواند تراز مقاومتی بیت‌کوین پیش از روند صعودی‌اش باشد.»

مسیری ناهموار تا ۷۰۰۰ دلار

شرایط بیت‌کوین در ۱۹ مارس رو به بهبود رفت و قیمت آن بیش از ۲۰ درصد افزایش یافت، هرچند تلاش‌‌ها برای کنترل قیمت بی‌نتیجه ماند و شاهد افت دوباره آن بودیم.

پس از دو روز بحرانی در بازار، با اعلام آمادگی بانک مرکزی آمریکا برای تزریق نقدینگی، قیمت‌ها دوباره بالا رفت. در زمان انتشار خبر، آن‌ها در تلاشند تا سطح مقاومت ۶۹۰۰ دلاری را به زیر بکشند در حالیکه بالاترین رمزارز با قیمت حدود ۶۵۰۰ دلار دست‌به‌دست می‌شود.

بیت‌کوین هنوز هم می‌تواند به ۲۰۰۰ دلار برسد

پیتر براندت، تاجر افسانه‌ای کالا، اخیراً اشاره کرده است که بیت‌کوین در میانه مسیر نزولی خود قرار دارد و در صورت تکمیل این الگو قیمت آن می‌تواند تا ۲۰۰۰ دلار پایین بیاید. در حالی‌که دیمستر چنین احتمالی را رد نکرده، متذکر شد چنین اتفاقی، ایده‌ی او مبنی بر صعودی شدن قیمت بیتکوین را تغییر نخواهد داد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=37799
دکمه بازگشت به بالا