آموزش ترید، سرمایه‌گذاری و تحلیل بازار

قیمت بیت کوین در پایین ترین نقطه در سال گذشته، شاید وقت خرید باشد

آیا با توجه به افت شدید قیمت بیت کوین در روز های اخیر، هم اکنون زمان مناسبی برای خرید بیت کوین و ورود به بازار رمز ارز است؟

نظر نویسنده: قیمت بیت کوین به پایین ترین نقطه در ۲۰۱۸ می رسد؛ شاید زمان خرید در کف قیمت باشد

از منظر تاریخی اگر به قضیه نگاه کنیم؛ هر گاه قیمت بیت کوین افت های قابل توجهی داشته است و  پایین آمده، زمان خوبی برای خرید بوده است زیرا که در جهش های صعودی بعدی می توان بیت کوینِ خریداری شده را فروخت و سود کرد. حال بیت کوین در پایین ترین نقطه نسبت به ۱۳ ماه گذشته قرار دارد و حجم بازار کمتر از ۹۳ میلیارد دلار را تجربه می کند. اگر چه دلیل افت بازار رمز ارز مشخص نیست اما اقدامات حکومت ها در این میان بی تاثیر نیست.

قیمت بیت کوین در پایین ترین نقطه در سال گذشته، شاید وقت خرید باشد
bitcoin-price-in-dip

ممکن است فصل خرید باشد

بیت کوین تقریبا اکثر اوقات حدود نیمی از سرمایه بازار رمز ارز ها و یا گاهی اوقات حتی بیشتر از نصف این سرمایه را تشکیل می دهد. برای اکثر رمز ارز ها بیت کوین دروازه تبدیل شدن به پول کلاسیک است. بیت کوین بیش از هر رمز ارز دیگری امکان خرید و فروش و تبدیل به پول کلاسیک را دارد. جز در موارد خرید های کلان که نیاز به دقت بسیار دارد، در خرید های خرد تجربه ثابت کرده که هر وقت قیمت بیت کوین با ریزش قابل توجه ای مواجه شود، موقعیت مناسبی برای خرید است و در جهش های رو به بالای بعدی می توان سود کرد.

بیشتر بخوانید: مقدمه ای بر آموزش تحلیل تکنیکال و بنیادین قیمت رمز ارز ها به زبان ساده

زمان بندی برای خرید رمز ارز ها با توجه به بازار پر نوسان آنها بسیار مشکل است و عملکرد های بازار رمز ارز همواره تحلیل گران را سرگشته می کند. عده ای معتقدند که قیمت واقعی بیت کوین هنوز مشخص نشده و تا تمامی سکه های آن استخراج نشود، نمی توان به قیمت گذاری صحیح آن پرداخت. به هر حال برای افرادی که مایل به ورود به بازار رمز ارز ها هستند، شاید این کاهش قیمت بیت کوین موقعیت خوبی برای خرید باشد، البته کسی قادر به پیش بینی این بازار پر تلاطم نیست.

نظر شما چیست؟ آیا در زمان مناسبی برای خرید بیت کوین به سر می بریم؟ آیا ریسک پایین رفتن بیشتر قیمت هنوز وجود دارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید آنها را به کوین ایران نسبت داد.Source

https://coiniran.com/?p=25969
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x