ایستگاه خبر

بیت‌کوین دوباره بالای ۱۰ هزار دلار معامله می‌شود

بیت‌کوین بزرگترین رمز ارز بازار قیمت ۱۰ هزار دلار را لمس کرده است. با ادامه روند صعودی شروع شده برای بیت‌کوین از آغاز سال ۲۰۲۰، بیت‌کوین به بالاترین قیمت خود از اکتبر سال گذشته تاکنون دست‌یافته است.

به گزارش خبرگزاری کوین‌تلگراف، اطلاعات بازار رمز ارز بیت‌کوین در صرافی Coinbase و بازار باز کوین‌تلگراف نشان می‌دهند که اوایل صبح امروز به وقت اروپا بیت‌کوین در چند نوبت با قیمت ۱۰ هزار دلار معامله شده است. این افزایش قیمت بیت‌کوین به ده هزار دلار به سرعت با یک واکنش اصلاحی مواجه شده است و قیمت آن مجددا به زیر کانال ۱۰ هزار رسیده است.

با در نظر گرفتن قیمت ۶۴۰۰ دلار برای بیت‌کوین در اوایل ژانویه، این رمز ارز تاکنون در سال ۲۰۲۰ بیش  ۳۵ درصد رشد قیمتی داشته است.  رسیدن به قیمت اسمی ۱۰ هزار دلار می‌تواند مقدمه صعودی باشد که کارشناسان از شروع به کار بازار معاملات آتی بیت‌کوین در تاریخ ۶ فوریه پیش‌بینی کرده بودند.

کارشناس خبرگزاری کوین‌تلگراف ماتی گرین اسپن Mati Greenspan معتقد است که بیت‌کوین ۹۵۵۰ دلار را تبدیل به نقطه‌ی حمایتی کرده است.

“این اولین باری نیست که قیمت بیت‌کوین به ۱۰ هزار دلار می‌رسد. شاید آخرین بار هم نباشد. با این حال نخستین بار است که افزایش ارزش این رمز ارز با اصول  و ساختار شبکه همخوانی دارد.”

گفتنی است که در زمان نگارش خبر هر عدد بیت‌کوین به طور متوسط در بازارهای جهانی دوباره بالای ۱۰ هزار دلار معامله می‌شود.

https://coiniran.com/?p=36795
دکمه بازگشت به بالا