ایستگاه خبر

پیش‌بینی قیمت بیت کوین بالاتر از ۵۰ هزار دلار اصلاً جنون‌آمیز نیست!

توور دیمزستر برای پیش‌بینی قیمت بیت کوین  با استناد به عجله سازمان‌ها برای خرید بیت‌ کوین، آن را «زمین‌خوری» توصیف کرد و قیمت این رمز ارز را در آینده بین ۵۰ هزار دلار تا ۱۰۰ هزار دلار تخمین زد.

سرمایه‌گذار و تحلیلگر بیت کوین، توور دیمسستر، اعتقاد دارد پس از هاوینگ قیمت این سکه به زیر ۶ هزار دلار نخواهد رسید و قیمتی در محدوده ۵۰ هزار دلار قطعاً در آینده امکان‌پذیر است.

دمیستر در ویدئویی که روز ۱۸ می برای کانال یوتیوب شرکت تحقیقاتی رمزارز  Messari منتشر شد، با اشاره به قیمت پایین این رمزارز در ماه مارس گفت که بیت کوین پس از هاوینگ مسیری کاملاً‌ صعودی را طی می‌کند.

این تحلیلگر پیش‌بینی کرد که چگونه اقدامات تورمی اخیر توسط بانک مرکزی فدرال رزرو می‌تواند بر قیمت رمزارزها تأثیر بگذارد. و ابراز نگرانی کرد که قدرت خرید پایین دلار ایالات متحده می‌تواند قیمت بیت کوین را تضعیف کند، دیمیزتر گفت:

«من فکر می کنم پیش‌بینی قیمت بییت کوین در حدود ۵۰،۰۰۰ دلار به هیچ وجه دیوانگی  نیست… حتی می‌گویم بین ۵۰،۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ دلار.»

 

چه چیزی باعث افزایش قیمت خواهد شد؟

دمزیستر با تشریح عجله برای خرید بیت کوین به عنوان «فاز زمین‌خواری» در میان شرکت‌هایی که به دنبال بازارهایی جدا از دارایی‌های سنتی هستند، گفت: «این موسسات به این نوع از سرمایه‌گذاری جذب شده‌اند و به آن راغب‌اند.»

دمزیستر پس از مصاحبه در حساب کاربری توییتر خود نوشت اگر این مؤسسات به اندازه کافی بیت کوین بخرند، شاهد افزایش قیمت شدید بیت کوین خواهیم بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38941
دکمه بازگشت به بالا