ایستگاه خبر

رائول پاول در پادکست Daniela Cambone چه گفت؟!

رائول پاول یک استراتژیست در موسسه Macro است. او معتقد است به زودی قیمت بیت‌کوین به یک میلیون دلار می‌رسد. این ادعای تازه ای نیست. پیشتر خیلی از چهره‌های مالی تاثیرگذار از قیمت میلیونی بیت‌کوین گفته بودند. رائول اما برای ادعای خود دلیل تازه دارد. او می‌گوید قیمت بیت‌کوین نه به خاطر سقوط اقتصاد جهانی بلکه به خاطر ورود سرمایه‌گذاران جدید به یک میلیون دلار خواهد رسید.

او که در پادکست اقتصادی دانیل کامبون Daniela Cambone پیرامون طلا، ارز و اقتصاد صحبت می‌کرد، پیش بینی کرد قیمت بیت‌کوین در پنج سال آینده به بیش از یک میلیون دلار خواهد رسید.

“اقتصاد دیرتر یا زودتر از زمانی که ما منتظر هستیم، خودش را بازیابی خواهد کرد. هیچ نشانه ای از ظهور مشکلات بیشتر در اروپا و آمریکا مشاهده نمی‌شود. با این حال من در حال خرید هرچه بیشتر بیت‌کوین هستم.”

او سبد دارایی‌های خود را متشکل از طلا، سهام و بیت‌کوین عنوان کرده است. بازار مورد علاقه او اما بیت‌کوین است:

“همیشه به این فکر میکنم که طلاهای خود را بفروشم و مقدار بیشتری بیت‌کوین تهیه کنم!”

او درادامه گفت:

“من از طلا بدم نمیاد، اما اگر بیت‌کوین شروع به شکست این روندها بکند، آنوقت چیزی جلودارش نخواهد بود”

این مدیر سابق گلدمن ساچز افزود که او نگران یک ابر تورم، شکست و یا آخر زمان اقتصادی نیست. او فقط از تغییر فرهنگ سرمایه‌گذاری مردم صحبت می‌کند:

“بیت‌کوین گران می‌شود اما نه به دلیل اینکه یک شکست اقتصادی در پیش است، بلکه به این دلیل که سرمایه‌های بیشتری به سمتش خواهد آمد. تا انجایی که من میدانم، از همه موسسات مالی تا مردم و سرمایه‌گذاران خرد، یک دیوار عظیمی از پول در حال سرازیر شدن به سمت بیت‌کوین است.”

بیشتر بخوانید: بررسی MakerDAO ؛ نگاهی عمیق و کلی

https://coiniran.com/?p=41514
دکمه بازگشت به بالا