ایستگاه خبر

ثبت نام و لوگوی بیت کوین در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری اسپانیا

از طریق یک وکیل، شخص ناشناس از نام و لوگوی بیت کوین در سطح ملی محافظت کرده است.

نام و لوگوی بیت کوین در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری اسپانیا ثبت شده است. این فرایند توسط Ignacio Rubio Menéndez، وکیل متخصص در حقوق تجارت انجام شد. Cointelegraph en Español مستقیماً با موکل منندز که می‌خواهد فعلاً ناشناس بماند، صحبت کرده است.

این شخص توضیح داد: من آرم و کلمه بیت کوین را در سطح ملی در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری اسپانیا ثبت کرده‌ام و هر کسی می تواند به پرونده‌ها و مدارک مربوط به آن دسترسی داشته باشد زیرا  این اسناد روزانه و برای همه مخاطبان منتشر می‌شود.

لازم به ذکر است که در این پرونده، آرم حرف سفید “B” در یک دایره نارنجی را نشان می‌دهد، که می‌تواند لوگوی رسمی بیت کوین باشد. وی توضیح داد: «در متن حروف بزرگ B به کد و حروف کوچک به رمزارز اشاره دارد.»

این فرد در ادامه گفت: «من از تجارت و در حال حاضر از نام تجاری خود محافظت می‌کنم به گونه‌ای که اگر هر شخص یا شرکتی در سطح ملی بخواهد از این آرمی که همه ما می شناسیم و کلمه ‘بیت کوین’ سوءاستفاده کند، من می توانم علیه او به جرم سوءاستفاده از برند شکایت کنم.»

وی در پایان گفت: «من یک ساتوشی تقلبی نیستم، فقط مالکیت و استفاده قانونی از آرم و کلمه را ثبت کرده‌ام. اگر کسی از آن استفاده نادرست کند، من از آن دفاع خواهم کرد.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=39627
دکمه بازگشت به بالا