ایستگاه خبر

سختی استخراج بیت کوین رکورد تاریخی جدیدی را ثبت کرد، تأثیر آن بر بازار چیست؟

سختی استخراج بیت کوین اخیراً شاهد افزایش دیگری بود و به یک ATH جدید رسید که می‌تواند عامل تعیین‌کننده‌ای برای تحرکات آینده بزرگترین ارز دیجیتال جهان در میان اصلاح‌های اخیر بازار باشد.

یک رکورد جدید برای سختی استخراج بیت کوین

افزایش سختی استخراج این رمز ارز اولین گام به سمت کاهش فشار فروش موجود بر روی این ارز دیجیتال است. افزایش سریع سختی پیشتر پس از ممنوعیت این صنعت در چین، با افزایش هش ریت همراه شد.

سختی استخراج BTC به تازگی به 114,634,933,222,467,992,289,280 رسیده است.

در مورد همبستگی با قیمت، افت سریع هش‌‌ریت منجر به کمبود عرضه در بازار شد که به سرمایه‌گذاران اجازه داد قیمت را بالاتر از قبل تعیین کنند.

با افزایش سختی در شبکه، استخراج یک بیت کوین در مقایسه با دوره‌های قبل، قدرت هش بیشتری را از ماینرها می‌طلبد و می‌تواند باید بر قیمت بازار تأثیر مثبتی داشته باشد.

افزایش سختی بیت کوین چگونه بر بازار تأثیر می‌گذارد؟

در حالی که افزایش سختی قاعدتاً نباید بر فعالان بزرگ در زمینه ماینینگ تأثیر بگذارد، صاحبان مزارع خصوصی کوچک بیشترین ضرر را تجربه خواهند کرد. این ضررها با این واقعیت مرتبط است که سختی استخراج بیت کوین افزایش می‌یابد در حالی که قیمت ثابت می‌ماند یا کمتر می‌شود.

در این زمان، کاهش فشار فروش از سوی ماینرهای بیت کوین به مثابه از بین بردن مقاومت اضافی موجود در بازار عمل می‌کند.

در زمان انتشار این خبر، بزرگترین ارز دیجیتال نزدیک به 38000 دلار معامله می‌شود و در 24 ساعت گذشته شاهد رشد 1.6 درصدی بوده است. بازار کریپتو به طور کلی در منطقه سبز باقی مانده است و اکثر آلتکوین‌ها بین 3 تا 5 درصد رشد قیمتی داشتند.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا