ایستگاه خبر

ماینرهای بیت کوین در ماه جولای 60 درصد کمتر بیت کوین فروختند

پس از یک دوره دشوار که قیمت بسیاری از دارایی‌های دیجیتال در آن کاهش یافت، به نظر می‌رسد که بازار ارزهای دیجیتال به آرامی در حال بازیابی قدرت خود است و فشار فروش ماینرهای عمومی بیت کوین (BTC) کمتر شده است، زیرا قیمت بزرگترین توکن بازار ارزهای دیجیتال به مرز 25000 دلار نزدیک می‌شود.

به طور خاص، استخراج‌کنندگان عمومی 6500 عدد از بیت کوین‌های خود را در ماه جولای فروختند. استخراج‌کنندگان در ماه قبل، زمانی که مجبور شدند دارایی‌های خود را در مقیاسی بزرگ بفروشند تا عملیات خود را ادامه دهند حدود 14600 بیت کوین فروخته بودند.

میزان بیت کوین‌های فروخته‌شده از ابتدای سال 2022 توسط استخراج کنندگان عمومی منبع: Jaran Mellerud

در نتیجه، میزان فروش بیت کوین شرکت‌های استخراج عمومی بین دو ماه بیش از نصف شده و نزدیک به 58 درصد کاهش یافته است. با این حال، هنوز هم بالاتر از ماه مه است، زمانی که استخراج‌کنندگان عمومی برای اولین بار با کاهش سوددهی استخراج در سطح بزرگ‌تری مواجه شدند.

افت قیمت شدید BTC در ماه می آغاز شد

در ماه می، ماینرهای بیت کوین با فروش بیش از 100 درصد از تولید خود، جامعه را شوکه کردند. در ماه ژوئن، استخراج‌کنندگان عمومی چهار برابر بیشتر از ماه مه فروختند و با کاهش تقریباً 400 درصدی تولید خود را در شرایط نزولی بازار به شدت کم کردند.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا