ایستگاه خبر

بازار بیت کوین ممکن است در تحرکات بزرگ پیش رو نقش داشته باشد

وب سایت تحلیلی Cryptobest نوسانات بیت کوین و دلار را از هفته گذشته تا روز دوشنبه بررسی کرده است. اکنون، تحلیلگران CryptoComp معتقدند که بازار بیت کوین می‌تواند در برخی از تحرکات بزرگ بازار نقش داشته باشد. در همین حال، دو سرمایه‌گذار و کارآفرین بزرگ فعال در بیت کوین، آنتونی پولپیانو و آلیستر میلن، در حال شرط بندی بر روی بیت کوین هستند.

آیا تحرکات بزرگ بازار پیش‌بینی‌پذیر است؟
داده‌های به اشتراک‌ گذاشته‌شده توسط وبسایت CryptoComp نشان می‌دهد که در یک هفته متوسط حجم تجمیع (CAV) معاملات بیت کوین (از هفته گذشته تا دوشنبه، ۲۹ ژوئن) کاهش پیدا کرده و قیمت آن بسیار بی‌ثبات شده است. این باعث شد تا تحلیلگران Crypto Share احتمال تحرکات بزرگ آینده را در نظر داشته باشند که ممکن است به زودی در بازار بیت کوین اتفاق بیفتد.

طی هفته گذشته، قیمت بیت کوین از ۹،۶۷۰ دلار به زیر ۹۰۰۰ دلار کاهش یافت اما مطابق با CoinMarketCap، خیلی سریع افت قیمت خود را جبران کرد. از آن زمان، بیت کوین در محدوده ای میان ۹،۳۰۰ دلار و ۹۰۱۱ دلار در نوسان است. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین در قیمت ۹ هزار و ۹۳۹ دلار تثبیت شده است.

روند صعودی جدیدی می‌تواند در همین نزدیکی‌ها باشد
آلیستر میلن، سرمایه‌گذار سرشناس بیت کوین، برای به اشتراک گذاشتن داده‌هایی که نشان می‌دهد حدود ۶۲ درصد از بیت کوین‌های طی سال گذشته منتقل نشده‌اند، به توییتر رفته و گفته است: وضعیت فعلی مشابه وضعیت قبل از جهش صعودی در سال ۲۰۱۷ است، هنگامی که قیمت رمزارز پرچمدار به بالاترین حد در تاریخ، یعنی نزدیک به ۲۰ هزار دلار، رسید.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39811
دکمه بازگشت به بالا