ترید و سرمایه گذاری

احتمال سپری شدن آخرین افت قیمت بیت کوین در سال 2018 بالا است

آیا زمان سپری شدن آخرین افت قیمت بیت کوین و شروع صف آرایی برای یک روند صعودی نزدیک است؟ آیا با توجه به افزایش حجم اخیر چنین چیزی ممکن است؟

بیت کوین ممکن است آخرین افت قیمت خود قبل از یک صف آرایی بزرگ را تجربه کرده باشد

در 15 اکتبر، قیمت بیت کوین (BTC) به سمت 6150 دلار رفت و به طرز خطرناکی به سطح حمایتی 6000 دلار نزدیک تر شد. در دو ماه گذشته BTC در حول و حوش 6550 دلار، قیمت خود را تثبیت کرده بود اما در 15 اکتبر در این تثبیت قیمت با شکست مواجه شد. در چند روز اخیر قیمت بیت کوین به 6750 دلار رسید و کمی مانده بود که سطح مقاومت 6800 دلار را بشکند، و این امر می تواند راه را برای ورود بیت کوین به ناحیه 7000 دلار باز کند.

اگرچه قیمت BTC بعد از این اجرا به حدود 6400 دلار بازگشت اما تریدر ها خوشبین هستند که پایین آمدن قیمت تا 6150 دلار، آخرین افت قیمت بیت کوین قبل از شروع یک صف آرایی جدید برای یک افزایش قیمتی جالب توجه باشد.

احتمال سپری شدن آخرین افت قیمت بیت کوین در سال 2018 بالا است
bitcoin-last-dip

آخرین افت برای همیشه

AngeloBTC تحلیل گر شناخته شده و تریدر رمز ارز که طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی دارد؛ بعد از یک ماه سکوت بیان کرده که بیت کوین آخرین افت قیمت خود را تجربه می کند. فروش BTC در بالاترین حد خود در صرافی هایی مانند Bitfinex و BitMEX صورت گرفت که منجر به نقد شدن تعداد زیادی از قرارداد های فروش در یکی دو روز اخیر شد.

این امر باعث احیای BTC از مناطق پایینی محدوده 6000 دلار شد. از هفته گذشته تا کنون نیز حجم بازار BTC بهبود رضایت بخشی یافته و تقریبا دو برابر شده است. در پلتفرم CoinCap.io حجم بیت کوین از دو میلیارد دلار به 6/5 میلیارد دلار رسید که این امر تنها در یک بازه زمانی 12 ساعته انجام شد. این حوادث برای BTC که در چند ماه گذشته از حجم معاملات آن کاسته شده بود، نوید بخش به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید: آموزش تحلیل تکنیکال بیت کوین و دیگر رمز ارز ها برای تازه کار ها

بیت کوین چقدر سریع می تواند از مقاومت 6800 دلار گذر کند؟

هنوز باید مقاومت اصلی 6800 دلار شکسته شود. بیت کوین در 15 اکتبر افت قیمتی را تجربه کرد که اکثر تریدر ها معتقدند که آخرین افت قیمت آن در 2018 خواهد بود. افزایش حجم ناگهانی BTC ممکن است نشان دهنده دستاورد های برجسته ای در کوتاه مدت باشد؛ مخصوصا اگر توسعه های مثبت در فضای رمز ارز ها مانند ادغام Fidelity، بازار مبادله رمز ارز ها را تحت تاثیر قرار دهد.

نظر شما چیست؟ تا چه حد به حرکت صعودی بیت کوین با توجه به قراین امیدوار هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه: دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شوند. Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا