ایستگاه خبر

هدف ۲۸۸ هزار دلاری بیتکوین بر اساس مدل قیمتی سهام به جریان

با مشکلات ارز فیات و منفی شدن تورم اروپا، بیتکوین به سمت قیمت انباشت به جریان ۲۸۸ هزار دلار خیز بر می‌دارد. در یک توییت در روز اول سپتامبر،‌ شرکت PlanB سازنده خانواده سهام به جریان به عنوان یکی از مدل‌های قیمت بیتکوین، ادعا کرده که جفت BTC/USD در ماه آگوست دقیقا مطابق با انتظار ما عمل کرده است.

قیمت بیتکوین: یک ماه دیگر، یک نشانه دیگر

با فهرست کردن قیمت‌های پایانی ماهانه از زمان نصف شدن پاداش بلوک در ماه می، تیم PlanB متوجه شد که هر یک از آن‌ها با پیش‌بینی‌های مدل سهام به جریان (S2F)‌ آن‌ها مطابقت داشته است. به نظر PlanB، با توجه به عملکرد بیتکوین پس از دو هالوینگ قبلی، یک افزایش قیمت عمده را در چند ماه آینده مشاهده خواهیم کرد.

چرخه هالوینگ فعلی که به مانند بقیه ۴ سال به طول می‌انجامد باید نقطه کانونی قیمت بیتکوین را به ۲۸۸ هزار دلار برساند. جفت BTC/USD روز سه شنبه سعی کرد که خط مقاومت ۱۲ هزار دلاری را بشکند و پیش از شروع معاملات بازاری در وا استریت، دوباره به ۱۱۹۵۰ دلار باز گشت.

بیشتر بدانیم: هالوینگ وتاثیرات آن بر روی شبکه و قیمت بیت‌کوین

قدرت بیت کوین در میان اخبار بد این روز‌های بانک‌های مرکزی است. این بار، اروپا مورد توجه بود، زیرا بانک مرکزی اروپا (ECB) نشان داد که تورم در منطقه یورو برای اولین بار از سال ۲۰۱۶ در منطقه منفی قرار گرفته است. این موضوع با وجود یک نقدینگی وسیع از سوی بانک مرکزی اروپا اتفاق افتاده است. از طرفی در آمریکا، پس از اعلامیه هفته قبل از بانک فدرال در رابطه با تورم که مبنی بر اجازه‌ی افزایش موقتی آن به بالای ۲ درصد بود، اوضاع اندکی آرام‌تر شده است.

اما مدافعان طلا و بیتکوین در مورد اثرات این سیاست بر قیمت راضی بودند و از دیگران می‌خواستند که تماس خود با دلار را قطع کنند. همان طور که پیش از این خبرگزاری کون‌تلگراف اشاره مرده بود، وارن بافت به تازگی معادل ۶ میلیارد دلار از ثروت خود را طلا و مقداری دارایی‌های مالی کشور ژاپن را خریده است که این خبر بر این سایه شوم دلار افزوده است.

https://coiniran.com/?p=41003
دکمه بازگشت به بالا