ایستگاه خبر

استفاده از HODLNAUT برای هودل کردن بیت کوین و کریپتو به شیوه‌ای بهتر!

بیت کوین و رمز ارز‌ها طبقه‌ای از دارایی‌ها هستند که در سال ۲۰۲۰ بهترین عملکرد را داشته‌اند. این طبقه از دارایی‌ها توجه سرمایه‌گذاران را از هر جای جهان به خود جلب کرده است. اگرچه از بیت کوین و رمز ارز‌ها برای سرمایه‌گذاری سوداگرانه استفاده می‌شود، اما هر روزه روش‌های جدیدی برای کسب سود از این دارایی‌ها ابداع می‌شود. هودل کردن بیت کوین و کریپتو یکی از روش‌های رایج برای کسب سود از این بازار پرنوسان است.

هودل کردن بیت کوین با استفاده از HODLNAUT

اصطلاح هودل (HODL) در جهان کریپتو، کوتاه‌شده عبارت hold on for dear life به معنی نگه‌داشتن برای زندگی عزیز خود است. این اصطلاح توسط سرمایه‌گذاران اولیه بیت کوین ابداع شد و آنها به افراد دیگر توصیه می‌کردند که تحت تاثیر نوسانات قرار نگیرند و بیت کوین‌های خود را نفروشند و به اصطلاح به هودل کردن بیت کوین بپردازند.

تجربه نشان داده است که فروختن بیت کوین همواره اشتباه بوده است و مرتب در تاریخ این رمز ارز شاهد ظهور قله‌های قیمتی جدیدی بوده‌ایم. اینک نیز روند جدیدی برای بیت کوین در حال شکل گرفتن است و به نظر می‌رسد که فروش بیت کوین در این نقطه زمانی نیز اشتباه باشد.

همین شرایط بازار بود که منجر به ابداع این اصطلاح از جانب سرمایه‌گذاران اولیه شد. هر روزه افراد بیشتری را در این بازار می‌بینیم که اقدام به بیرون آوردن کوین‌های خود از صرافی‌ها می‌کنند و به هودل کردن بیت کوین و کریپتوی خود در کیف پول‌های سرد می‌پردازند. اینک با استفاده از HODLNAUT می‌توان شرایطی را فراهم کرد که از هول کردن کوین‌های خود سود کسب کنیم.

این سازمان واقع در سنگاپور توسط دو نفر از کهنه‌کار‌های صنعت کریپتو با نام‌های جونتائو ژو (Juntao Zhu) و سیمون لی (Simon Lee) بنیان‌گذاری شده است. واضح است که هدف از ایجاد این سازمان به حداکثر رساندن سودآوری ناشی از هول کردن بیت کوین و کریپتو و جذاب کردن بیشتر این ایده است. بنابراین سرعت پذیرش خدمات و محصولات در این زمینه بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.

ژو و لی تجربه خود از بازار کریپتو را با نبوغ این صنعت در هم آمیختند و از این طریق HODLNAUT را توسعه دادند. این سازمان روشی را فراهم کرده است که کاربران بتوانند از هودل کردن بیت کوین و کریپتوی خود کسب سود کنند و این کسب سود جدای بالا رفتن قیمت کوین‌های مورد نظر است. این پروژه توسط تعدادی از سازمان‌های سرمایه‌گذاری برجسته منطقه حمایت می‌شود و عضو انجمن فینتک سنگاپور نیز هست.

HODLNAUT چه مزیت‌هایی دارد؟

HODLNAUT نوع جدیی از سرویس نگهداری است و در امتداد کیف پول‌های ایمن BitGo ساخته شده است. این سرویس به هودل‌کنندگان کوتاه مدت و بلند مدت اجازه می‌دهد که از نگهداری کوین‌های خود سود کسب کنند. این سود به هر یک از رمز ارز‌های پشتیبانی‌شده در این سرویس تعلق خواهد گرفت. این کوین‌ها به پلتفرم‌های ترید مارجین معتبر داده می‌شوند و در نتیجه، دارندگان آنها می‌توانند سود خوبی را کسب کنند. این نرخ سود از ۶.۲ تا ۸.۳ درصد در سال متغیر است و برای سرمایه‌گذاران دراز مدت بیت کوین و اتریوم بسیار مناسب است.

پرداخت این سود هر دوشنبه یکبار انجام می‌شود و HODLNAUT ترتیبی را فراهم آورده که هودل کردن بیت کوین و کریپتو بیشترین سودآوری را برای کاربران داشته باشد. استفاده از این سرویس باعث می‌شود که کاربران صرف‌نظر از شرایط بازار، سود کسب کنند و این سود دوباره به همراه دارایی‌های قبلی سرمایه‌گذاری خواهد شد و همه ما از پتانسیل سود مرکب آگاهی داریم.

ثبت‌نام در این پلتفرم کمتر از ۵ دقیقه طول می‌کشد و بعد از یک فرآیند احراز هویت کوتاه انجام خواهد شد. با توجه به ارزشگذاری‌ها و پیشرفت‌هایی که در فضای کریپتو انجام می‌شود، هودل کردن بیت کوین و کریپتو روز به روز بیشتر طرفدار پیدا می‌کند و افراد بیشتری به این روش روی می‌آورند. پس سخت به کوین‌های خود بچسبید و آنها را از دست ندهید. نظر شما چیست؟ آیا هودل کردن را یک استراتژی خوب تلقی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42476
دکمه بازگشت به بالا